999 rezultate për

dafina

Pas super bashkëpunimit, Tayna dhe Dafina plasin "diss-et" për njëra-tjetrën (FOTO LAJM) Të gjitha thashethemet për prishjen e marrëdhënies mes Taynas dhe Dafina Zeqirit kanë marrë fund mbrëmjen e djeshme.
Dafina ish e dashura e Krenarit, reagimi i papritur i Luanës për këngëtaren (FOTO LAJM) Që kur u zbulua lidhja e saj me Krenarin, Luana dhe Dafina janë parë në raport me njëra-tjetrën si ‘partnerja dhe ish-p
Hit absolut, Dafina kthen një prej këngëve të saj të vjetra (VIDEO) Artistja e njohur, Dafina Zeqiri, ka hasur probleme vazhdimisht me menaxhimin online të projekteve të saj. Ndërrimi
Ne vendin intim, tatuazhi i fundit i Dafinës duket mjaft i dhimbshëm (FOTO LAJM) Siç dihet tashmë Dafina Zeqiri është e fiksuar pas tatuazheve. Këngëtarja ka pikturuar disa zona të trupit dhe nuk ndale
Po Dafina ç'pati? Mendoni dhe ju se ky kunj i drejtohet Kidës (VIDEO) Disa ditë më parë, Dafina Zeqiri i vuri flakën rrjetit me projektin e saj të ri muzikor të titulluar “Million $”. Kën
Pse të gjithë po dyshojnë se Tayna dhe Dafina nuk i kanë punët mirë bashkë (FOTO LAJM) Një vit më parë Dafina Zeqiri dhe Tayna sollën bashkëpunimin e tyre të parë, të titulluar “Bye Bye”, i cili u kthye menj
Miksim i tradicionales dhe modernes, Dafina publikon super projektin e ri (VIDEO) Prej disa ditësh, këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri kishte lajmëruar projektin e saj të radhës me anë të disa postimeve
Vello dhe unazë, prapaskenat e martesës së Dafina Zeqirit me DJ (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe DJ Geek gjithmonë lënë vend për dyshime lidhur me raportin mes tyre. Pas një romance që mbaroi shpejt,
U pendua, Dafina Zeqiri zbulon tatuazhin qe po zhduk nga trupi (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është njohur gjithmonë për pamjen e saj, stilin dhe eksperimentimin e shpeshtë me look-un. Gjithashtu e
Super sukses, Tayna dhe Dafina arrin rekord në muzikën shqiptare (FOTO LAJM) Bashkëpunimi i Taynës me Dafina Zeqirin ka qenë një nga projektet më të suksesshme të dy artisteve. Edhe pse ka kaluar d
Dafina Zeqiri ironizon në mënyrën me epike kur serbët thonë "Kosova është Serbi" (VIDEO) Dafina Zeqiri është një nga artistët e shumtë që kanë reaguar ndaj gafës së kompanisë ‘Apple’ e cila kishte vendosur Kos
Çmimi "marramendës", Dafina dhe Jonida bëjnë "xing" me këtë veshje (FOTO LAJM) Dy artistet e njohura të skenës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Jonida Maliqi kanë bërë ‘xing’ me të njëjtën veshje, e cila
Dafina Zeqiri shuan heshtjen: Jam ende e dashuruar Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar s
U kthye në hit, Dafina publikon prapaskenat qesharake të "Aman" (VIDEO) Ka një javë që është lansuar projekti “Aman” nga Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B. Tani këngëtarja ka publikuar n
Të ndarë, por Dafina dhe Dj Geek publikojnë momentet romantike krah njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen disa javë më parë në çiftin më të komentuar të shoëbiz-it, kjo për lidhjen e papritur
Bashkëpunimi i kësaj vere, Dafina, Ledri dhe Lumi B thyejnë rekord (VIDEO) Ditën e djeshme u publiku bashkëpunimi i 3 prej artistëve më me zë në Shqipëri, Dafina, Ledri dhe Lumi B. Siç u paras
Tuna bën komentin pikant për klipin e Dafinës, si i kanë marrëdhëniet vajzat? (FOTO LAJM) Tuna dhe Dafina Zeqiri bënë namin në 2010 me super bashkëpunimin e famshëm me 2PO2, “Vibe” që pati mjaft sukses. Mirë
Mezi po e prisnit, Dafina, Ledri dhe Lumi sapo publikuan super bashkëpunimin (VIDEO) Më në fund, pas kaq shumë paralajmërimesh, Ledri, Dafina dhe Lumbi B publikuan këngën e tyre vetëm pak minuta më parë.
Shoqe me ish-in e të dashurit, Sara dhe Dafina shprehin publikisht dashurinë njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Foto e Sara Hoxhës (e dashura e Ledrit) me Dafinën (ish e dashura e Ledrit) bëri bujë pak ditë më parë. Sara nuk e ka
"A e din se sa të du?", deputeti shqiptar habit me deklaratën për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Deputeti opozitar, Halit Valteri, është aktiv në llogarinë e tij në Facebook. Së fundmi i ka habitur të gjithë me pub