999 rezultate për

daci

Daçiç: Thaçi do të arrestohet 99 përqind Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, ka thënë se Dhomat e Specializuara të Kosovës janë të gatshme për ta arrestua
Falsifikoi dokumenta, dërgon për gjykim çështja e gjyqtarit Luan Daci Gjykata e Posaçme vendoi që nga sot të nisë procesi i themelit për Luan Dacin. Ai do shkojë në gjyq për falsifikim dokum
U panë me të keq kur po qetheshin tek berberi, si u vra 39-vjeçari në Durrës? Sherri mes dy të rinjve (Erald Gjini dhe Klodjan Daci) në Durrës, ku mbeti i vrarë një person dhe dy të tjerë të plagosu
Daçiç sulmon Ramën: Ishte ai që ndërhyri në zgjedhjet e Malit të Zi Ministri i jashtëm serb, Ivica Daçiç ka deklaruar se as Serbia dhe as presidenti i saj Aleksandar Vuçiç nuk kanë ndërhyr
BE sqaron temat që diskutohen nesër mes Kosovës dhe Serbisë Mediat serbe sot, e mërkurë, raportuan për një takim mes Kosovës dhe Serbisë të enjten e kësaj jave ku BE-ja, thuhej, se
Pezullohet nga detyra gjyqtari i KPA-së, Luan Daci Kolegji i Pocaçëm i Apelimit ka pezulluar nga detyra gjyqtarin Luan Daci. Vendimi ka ardhur një ditë pasi gjyqtari u mos
Nuk i ndali plumbat në lokalin plot me njerëz, kush është shqiptari i arrestuar Policia ka vwnw nw pranga njw shqiptar 32-vjecar, i identifikuar si Vullnet Daci. Daci ka rënë në prangat e policisë
U akuzua se mashtroi shtetin, gjykata rikthen në detyrë Luan Dacin Ditën e sotme Gjykata ka vendosur të riktheje në detyrë gjyqtarin Luan Daci. Luan Daci, gjyqtar u pezullua me akuzën
Ish-ministri zbulon "çunat problematikë" të Vettingut: Nuk është vetëm Luan Daci Ish-ministri i drejtësisë Ylli Manjani ditën e sotme i është drejtuar shefes së ONM-së, Genoveva Ruiz Calavera, pas dekl
Kallëzoi Luan Dacin dhe Ardian Hajdarin, Kushtetuesja refuzon kërkesën e Besnik Canit Gjykata Kushtetuese ka refuzuar kërkesën e anëtarit të këshillit të Lartë të Prokurorisë dhe njëherësh ish-prokuror në P
Pas Dacit, listës "së zezë" të Vettingut i shtohen dhe dy gjyqtarë të tjerë Prokuroria pritet të publikojë në ditët në vazhdim të dhëna komprometuese edhe për dy gjyqtarë të tjerë në organet e vet
Vendimi: Luan Daci jashtë trupës gjyqësore të Vettingut, shkak hetimi për falsifikim Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka pranuar kërkesën e Prokurorisë Speciale SPAK dhe i ka
Fshehu shkarkimin nga detyra dhe akuzat për falsifikim dokumentesh, SPAK vendos fatin e Luan Dacit Ditën e sotme në SPAK do të zhvillohet seanca për gjyqtarin Luan Daci, i cili u pezullua pak ditë më parë, pasi akuzohet
Kaloi në dorë dosjet e ''nxehta'' të gjyqtarëve e prokurorëve, pezullohet anëtari i KPA-së Është pezulluar nga detyra anetari i KPA-së Luan Daci, për shkak se ndaj tij ka nisur hetimi për falsifikim dokumentesh
Gjest bujar i 4 gazetave të njohura spanjolle, ndihmojnë me fondacione në luftën ndaj Covid-19 (FOTO LAJM) Katër gazetat kombëtare sportive, "AS" "MARCA" "MundoDeportivo" dhe "Sport", bashkohen në fushatën për të marrë donacion
Fondacioni "Vodafone Albania" dhuron 5000 pajisje smart për fëmijët që nuk kanë akses në mësimin online Drejtori i Përgjithshëm i Vodafone Albania, z. Achilleas Kanaris dhe Ministrja e Arsimit znj. Besa Shahini, njoftuan sot
Kallëzohen në KLP dy anëtarë të SPAK për falsifikim dokumentesh Besnik Cani është paraqitur sot në prokurori ku ka kërkuar që të pezullohet gjykimi ndaj tij deri sa gjykata të shprehet
Lojtar i madh dhe njeri i madh, Messi vendos të ndërtojë qendrën më të madhe të trajtimit të kancerit të fëmijëve Lionel Messi do të ndërtojë qendrën më të madhe të trajtimit të kancerit të fëmijëve. Nëpërmjet fondacionit të tij që mb
Ikona e futbollit brazilian falimenton ekonomikisht Legjenda e futbollit botëror Kafu përjetoi 2019 si vitin më të mallkuar të jetës së tij. Ish-2 herë kampioni i botës
Soros i kërkoi takim Metës, Presidenca zbardh detajet Ditën e sotme në media bëri jehonë takimi i Metës me djalin e Soros, Alex në Presidencë. Zëdhënësi i Presidencës Ted