999 rezultate për

cury

Babai i Neymar takohet me drejtuesit e Barcelonës, zbulohen negociatat Ditën e sotme babai i Neymar dhe avokati i lojtarit brazilian do të takojnë përfaqësuesin e Barcelonës, Andre Cury, për
Mjekët japin alarmin: Ndaloni urgjentisht ushqimin me bazë orizin tek bebet Drithërat me oriz janë një zgjedhje e shumë nënave të reja kur bëhet fjalë për ushqimin e bebeve, por një studim i botua
"Neymar do ti jepte fund varësisë nga Messi" Agjenti i Barcelonës për vendet Amerikano-Jugore, Andre Cury, pranoi se prej kohësh katalanasit dëshirojnë shërbimet e y
Rollsi i Freddie Mercury në ankand për 11 mijë euro (FOTO-LAJM) Rolls Royce Silver Shadow që i përkiste Freddie Mercury i cili vdiq në vitin 1991 ka dalë në ankand. Makina përdorej nga
Në 2012 dueti Jackson-Mercury Ka kaluar kohë e gjatë qëkur fansat e dy legjendave, Freddie Mercury dhe Michael Jackson, nuk kanë pasur arsye të gëzohe
Katy Perry dedikim për Freddie Mercuryn (VIDEO) Këngëtarja Katy Perry ka krijuar një video-homazh në nderim të ditës së lindjes së 65-të të frontmenit tragjik të “Queen