999 rezultate për

cunmulaj

Pamje përrallore! Emina Cunmulaj publikon foto nga dasma dhe janë magjike (FOTO LAJM) Modelja Emina Cunmulaj është një ndër modelet më të suksesshme me origjinë shqiptare. Ajo është bërë shpesh pjesë e m
Vip-at heshtin, Emina Cunmulaj mesazh qeverisë shqiptare për Teatrin (FOTO LAJM) 17 Maj i këti viti u shndërrua në një ditë të dhimbshe për shqiptarët të cilëve u shembën Teatrin që e mbrojtën me fanat
"Është diçka më intime", Emina Çunmulaj zbulon talentin e fshehur (VIDEO) Modelja ka treguar se është e apasionuar pas skulpturës dhe një ndër skulpturat që ka realizuar e ka punuar që në kohën
Bashkëshorti bilioner i Emina Cunmulaj bën gjestin human për 15 mijë punëtorët e tij (VIDEO) Emina Cunmulaj ishte në lidhje live me “Opinion” mbrëmjen e kaluar. Ajo tregoi se ka dy javë e izoluar me vajzat, ndërsa
I dërgoi mesazh banal, Emina Çunmulaj i kthehet publikisht ndjekëses (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon shpesh foto dhe video nga përditshmë
Emina Cunmulaj me lot në sy, zbulon sa para dhuron për të prekurit nga tërmetet Të shumtë janë emrat e personazheve të njohura të televizionit dhe showbiz-it që u solidarizuan me të prekurit nga tërme
"100% origjinale", si duket Emina Cunmulaj me bikini në dimër dhe pa filtra (FOTO LAJM) Emina Cunmulaj është nënë e dy fëmijëve dhe sërish ka një trup të hatashëm. Modelja shqiptare ndodhet aktualisht me p
Nikoqire si Emina Cunmulaj, nusja e milionerit i hyn punëve "me kokë" (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj çdo ditë dhe më shumë na tregon se modestia është aset që nuk e kanë të gjith
"Je martuar për interes", Emina Cunmulaj e turpëron publikisht fansen (FOTO LAJM) Emina Cunmulaj është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme në botë. Ajo është gjithmonë në vëmendjen e mediave dhe
Një dashuri si e tyre, Emina Cunmulaj uron me fjalët më të bukura partnerin (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj ka zgjedhur ta urojë bashkëshortin e saj, ditën e sotme me anë të një urimi s
Në mes të Greqisë, Emina Cunmulaj e "djeg" me valle shqiptare (VIDEO) Megjithëse prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin dhe dy vajzat e saj, modelja e njohur E
Emina Cunmulaj tregohet tolerante me vajzat e saj (FOT LAJM) Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj i thyen shpeshherë rregullat kur është fjala për vajzat e saj. Ajo ka publikuar një
Ia tha troç! Emina Cunmulaj "urren" Anxhelina Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon të provokojë me fotot e saj sensuale në këto ditë të nxehta vere. Fotoja e saj e fundit në
Emina feston përvjetorin e martesës, mësoni çfarë kërkon këtë vit nga bashkëshorti ( FOTO LAJM) Emina Cunmulaj jo vetëm se është një modele shumë e sukseshme por gjithashtu një person me zemër të madhe dhe një nënë e
Emina Cunmulaj habit fansat, ndryshon krejtësisht pamje (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj ka një karrierë të suksesshme, por ajo është edhe një familjare dhe një nënë
Emina Cunmulaj: “Jam nënë harraqe” Emina Cunmulaj është një nga modelet shqiptare me famë botërore. Është një nga ato gra, që ka sukses jo vetëm në karrier
"Për fajin tënd...", modelja shqiptare fajëson hapur Donald Trump (FOTO LAJM) Emina Cunmulaj, është modelja e famshme shqiptare e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo s
Këtu po ngrijmë, por shikoni ku po i bën pushimet Emina Çunmulaj (FOTO LAJM) Emina Cunmulaj poston shpesh foto nga jeta e saj e përditshme apo edhe nga pushimet familjare. Modelja shqiptare, e
Emina Cunmulaj është milionere, por çmimet e kripura nuk i duron dot Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagram ku qëndron gjithmo
Vjen për të ndihmuar të varfërit, Emina Çunmulajn e gjen belaja në shtëpi Modelja e njohur shqiptare e cila jeton në SHBA, Emina Çunmulaj, së fundmi është kthyer në vendlindje për një mision fis