999 rezultate për

cuka

I "forti" i Myslym Shyrit në dorën e OFL, kush është Gjergj Cukali OFL ka njoftuar sot se i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë Gjergj Cukalit. Cukali ka në dispozicion vet
OFL sërish në aksion: Është radha e Shullazit e Cukalit të japin llogari për pasurinë Vijon Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kë
"Sa hapa derën e kuzhinës, u shemb pallati", Cuka tregon si djali dhe gruaja i ikën para syve 26 nëntori ishte një ditë e zezë për gjithë Shqipërinë. Tërmeti tragjik i mori jetën 51 personave dhe plagosi mbi 90
Humbi bashkëshorten dhe djalin nga tërmeti, Bujar Cuka: U shemb pallati komplet 44-vjeçarja Fatmira Cuka, së bashku me djalin e saj Sardin 18 vjeç, humbën jetën më 26 Nëntor si pasojë e tërmetit të fu
Nëna dhe djali u gjetën pajetë përqafuar, familja përzë qeveritarët nga ceremonia Të mbijetuarit e familjes Cuka, babai dhe vajza bëjnë me faj shtetin, sepse autoritetet pas tërmetit të shtatorit u ka t
Del nga burgu Gjergj Cukali, vrasësi i ish-policit Bilali Vetëm katër muaj ka qëndruar në paraburgim i dyshuari si vrasës me pagesë i ish-policit, Arben Bilali. Ai është liruar.
Një shishe ujë tradhtoi "të fortin" e Myslym Shyrit për vrasjen e ish-policit Arestimi i Gjergj Cukalit erdhi si pasojë e gjetjes së ADN-së së tij në një shishe uji. Kjo rezulton të jetë prova më e
U arrestua një ditë më parë, lihet në burg Gjergj Cukali Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Gjergji Cukalin, i akuzuar për vrasjen e ish-policit Arben Bilali, rreth 4 muaj më par
Ia ka hedhur gjithnjë! Paaftësia e drejtësisë ndaj Gjergj Cukalit Ndër vite, drejtësia është treguar bujare me Gjergji Cukalin. Kështu, në vitin 2012, gjykimi i shkurtuar i uli në 1 v
"Kape se e ke aty": Del videoja e arrestimit të Gjergj Cukalit (VIDEO) Ditën e sotme është arrestuar i dyshuari kryesor për vrasjen i ish policit Arben Bilalit, Gjergj Cukali. Zbardhja e aut
E tradhtoi ADN-ja, si u shkua tek emri i Gjergj Cukalit për vrasjen e ish-policit I arrestuari si i dyshuar për vrasjen e Arben Bilalit pak muaj më parë në Tiranë, Gjergj Cukali është një emër i njohur
Kush është 'i forti' i "Myslym Shyrit", i arrestuar për vrasjen e ish-policit (FOTO LAJM) Personi i arrestuar sot si i dyshuar per vrasjen e ish policit Arben Bilali, në datë 30.01.2019, në rrugën ‘’Isuf Banka’
Paketa Antishpifje griset në mes të emisionit: Nuk është evropiane Koloreto Cukali, kryetar i Këshillit Shqiptar të Medias, deklaroi në studion e Top Talk me gazetarin Denis Dyrnjaja se S
"Gjendet i vdekur në dhomën e hotelit kreu i PS-së" Ish-kryeministri Sali Berisha, ka denoncuar një rast të paprecedentë, ku thuhet se Policia dhe Prokuroria po mbajnë të f
E kaloi apo jo? Merret vendimi për Arta Markun Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë kreun e përkohshëm të akuzës Arta Marku. Në seancën dëgjim
Kush është i "forti" i Myslym Shyrit që u kap mat mbrëmë në Tiranë Mbrëmjen e kaluar policia e Tiranës ka vënë në pranga Gjergj Cukalin. Ai njihet ndryshe si i forti i Myslym Shurit d
Arrestohet i "forti" i Myslym Shyrit Policia ka vënë në pranga të "fortin" e Myslym Shyrit, i identifikuar si Gjergj Cukali. Mësohet se Cukali u arrestua
Zbardhet vrasja në Fushë të Cukalit, konflikti nisi për ujin vaditës Policia e Shkodrës ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në “Fushë të Cukalit” ku u humbi jetën shtetasi M.P. Policia bën me
Trafikonin drogë, burg për një shtetas të Kosovës e tre të Shqipërisë Gjykata Themelore në Prishtinë gjeti fajtorë Arjanit Jahirin, Leonard Çukën, Ismir Shiqerukajn dhe Ylber Sadrijën për bl
Jeta e trishtë e stolave (FOTO LAJM) Përmes një serie fotosh të realizuara në muajt e fundit në Tiranë, objektivi i fotografes Loreta Cuka ka fokusuar ‘trish