999 rezultate për

cuadradon

Oferta nga Kina për Cuadradon, ky është vendimi i Juventusit Mbrojtësi i Juventus, Juan Cuadrado, ka pranuar një ofertë nga Kina, thuhet se oferta është ekonomikisht e mirë për kolu
Ndizen zërat e merkatos, Zanetti darkon me Cuadradon Një darkë mes Javier Zanettit dhe Juan Cuadrados, ka ndezur zërat e merkatos. Në fakt mediat italiane kanë shuar dyshime
​Ronaldo zbulon bisedën me Cuadradon për numrin shtatë Cristiano Ronaldo i kishte kërkuar leje Juan Cuadrados para se ta merrte fanellën me numrin shtatë në Juventus. Para tra
Ronaldo i merr numrin 7, lojtarët tallen me Cuadradon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ishte transferimi më i bujshëm i kësaj vere dhe do mbahet mend gjatë. Juventus pas hsumë polemikas
Modelja ironizon me Cuadradon: Ke dy vite që nuk qëndron në këmbë Nina Moric ndez sfidën Juventus – Napoli në rrjetet sociale me një batutë rreth simulimeve të mundshme të Juan Cuadrados
Arsenal ofron 25 milionë euro për yllin e Juventusit Mediat kolumbiane bëjnë me dije se Arsenal ka përgatitur një ofertë prej 25 milionë eurosh për Juan Cuadradon. Arsena
Juventus tenton të shkëmbejë Cuadradon me këtë lojtarë Juventua është në nxitim e sipër për të nënshkruar me një mesfushor difensiv. Pas vështirësive që po has në arritjen
Ja si ndryshon Juventusi me Cuadradon (FOTO LAJM) Pas humbjes befasuese në javën e parë, te Juventusi mund të ketë ndryshime në formacion. Ndryshime të cilat do të vijnë
Inter dështon me Salah, mendon për Cuadrado apo Mertens Inter ka dështuar të huazojë futbollistin Mohamed Salah, ndërsa kjo gjë e ka detyruar Interin që të mendojë për Juan Cua
Mourinho: I lumtur që kam Cuadradon në skuadër Jose Mourinho, gjatë konferencës së sotme për shtyp, ka folur edhe për blerjen më të re të Chelsea-t, Juan Guillermo Cua
Januzaj + 29 milionë për Cuadradon Pavarësisht refuzimeve të bëra për interesin që po shfaqin të mëdhenjtë e kontinentit për Juan Guliermo Cuadrado, tashmë
Chelsea këmbëngul për Cuadradon, Fiorentina reziston Juan Cuadrado është shndërruar në një çështje shumë e rëndësishme e merkatos së Fiorentinës. Futbollisti kolumbian kërko
Nga Anglia: Lichtsteiner shkon te Manchester United Gazetarët britanikë janë të sigurtë: Manchester United ka mposhtur konkurrencën e Chelseat dhe të Arsenalit përsa i përk
"Marca": Barça, sulmi final për Cuadradon Sulmi final i Barcelonës Juan Guillermo Cuadradon. Sipas asaj që shkruan spanjollja "Marca", klubi katalanas nuk heq dor
Barça këmbëngul për Cuadradon, gati 40 milionë Barcelona nis sulmin final për Juan Cuadradon. Sipas asaj që shkruan spanjollja "Marca", klubi katalanas po përgatit një
AS: United gjen akordin me Cuadradon Sipas së përditshmes spanjolle "AS", mesfushori i Fiorentinës, Juan Kuadrado do të jetë futbollist i Manchester United d
Barcelona, gjithçka për Cuadradon Barcelona nuk ka ndermend të heqë dorë nga shërbimet e Juan Cuadrados. Përkundrazi, për të arritur te kolumbiani katalan
Çmendet Bayern 42 milion për Cuadradon Bayern Munich është duke përgatitur një ofertë të majme për reprezentuesin kolumbian Cuadrado. Gazeta spanjolle Sport s
Cuadrado "çmend" Van Gaalin, ofron 50 milionë euro Një çmenduri e vërtetë për Juan Cuadradon. Manchester United me kërkesë të Louis Van Gaal, është gati për t’i prezantuar
Barcelona ofron 25 milion euro per Cuadrado Skuadra e Barcelonës ka ofruar plot 25 milionë euro për mesfushorin e Fiorentinës, kolumbianin Cuadrado. Kontaktet e