999 rezultate për

crvena

Tirana luan sot për historinë ndaj Young Boys 1 muaj pa asnjë ndeshje zyrtare për shkak të bojkotit të kampionatit, sfida e fundit është finalja e Superkupës së Shqip
Mund të përballet sërish me Crvena Zvezda, Tirana mëson 5 rivalët e parë që mund të përballet në play-off Tirana do të presën datën 18 shtator ku do të mësojnë edhe rivalin e Play-Off. Tirana ka mësuar edhe 5 prej 8 kundër
"Kosova është Serbi", kështu e presin Crvena Zvezdën tifozët e APOEL (VIDEO) Crvena Zvezda është pritur në Qipro nga tifozët e APOEL Nicosia me thirrjet: "Kosova është Serbi". Sot në orën 17:00
Me fat u kualifikuan në "Play-Off", Tirana mund të ndeshet përsëri me Crvena Zvezdën Tirana do të ketë short të vështirë në "play off"-in e Europa League. Bardheblutë me një koeficient modest, 1.475 në tur
"Fiksimi" i Stankoviçit, kush është lojtari i Tiranës që çmendi drejtuesit e Crvena Zvezdës Dejan Stankoviç dhe stafi i Crvena Zvezdës në fund të ndeshjes me Tiranën kanë veçuar një lojtar nga bardheblutë. Bëhet
Lojtarët e Crvena Zvezdës u hutuan nga gazetaret shqiptare Gazeta serbe “Kurir” nuk mund të bëjë dot pa gjetur një “provokacija”. Edhe në një shkrim për atë që ndodhi në përballje
I dha kualifikimin Crvena Zvezdës ndaj Tiranës, portugezi kërkon largimin Kampionet e Sërbisë të Crvena Zvezda mund të humbasin një nga lojtarët kryesorë të ekipit. Pikërisht heroin Tomane,që i
Tirana e pafat me shtyllat, luan mirë por eliminohet nga Crvena Zvezda (VIDEO) Tirana është eliminuar nga Champions League. Bardheblutë edhe pse zhvilluan një ndeshje mjaft të mirë me dy shtylla
Zhbllokohet sfida Tirana-Crvena Zvezda (VIDEO) Në momentin më të mirë të bardhebluve Tirana është ndëshkuar. Pas një harkimi nga këndi, futbollisti Tomane godet me
Mbyllet pjesa e parë, Tirana superiore ndaj Crvena Zvezdës (VIDEO) Është mbyllur pjesa e parë me rrjeta të pa prekur sfida mes Tiranës dhe Crvena Zvezdës në Air Albania. Në përgjithësi
Formacionet zyrtare, Tirana- Crvena Zvezda Tirana do të luajë kundër Crvena Zvezdas për turin e dytë kualifikues të Champions League. Bardheblutë kanë mundësit
Ja me kë përballet Tirana nëse kalon Crvena Zvezdën Tirana do të arrinte më shumë sesa një rezultat historik në rast se ia del përballë Crvena Zvezdës. E duke qenë se bë
Tifozët e Crvena Zvezdës bëjnë provokimin e madh para takimit me Tiranën Skuadra e Tiranës sonte takohet me Crvena Zvezdën me fillim nga ora 20:00 në Air Albania Stadium, në kuadër të fazës së
Tirana - Crvena Zvezda, formacionet e mundshme Tirana dhe Crvena Zvezda do të luajnë midis tyre mbrëmjen e sotme në ndeshjen e vlefshme për turin e dytë në Ligën e Kam
Erdhi dita, Tirana synon "historinë" ndaj Crvena Zvezdës Dita e madhe erdhi. Mbrëmjen e sotme në Air Albania, Tirana pret Crvena Zvezdën me misionin për të bërë historinë e futb
Crvena Zvezda futet në "Air Albania", lojtarët shohin fotografitë e Kombëtares së Shqipërisë (VIDEO) Skuadra e Crvena Zvezdës e cila nesër luan me Tiranën në kuadër të rrethit të dytë të Ligës së Kampionëve, me tu futur n
Xhaka me zemër të madhe, bën shqiponjën para ndeshjes Tirana-Crvena Zvezda (VIDEO) E gjithë shqiptaria ka sytë nga ndeshja Tirana-Crvena Zvezda që luhet nesër në “Air Albania” nga ora 20:00, në kuadër të
Kërkesat e Cervena Zvezdës pasi arritën në Tiranë Skuadra e Crvena Zvezdës zbarkoi në aeroportin “Nënë Tereza” sot. Sipas informacioneve, stafi i plotë i Crvenës përbë
Trajneri i Crvena Zvezdës në Shqipëri, Artan Hoxha: Do ju rrahim në fushë jo me grushta Tirana do të luajë nesër ndaj Cervena Zvesdës në Air Albania në orën 20:00 për raundet eliminatore të Champins League.
Tirana - Crvena Zvezda, policia publikon masat e marra për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë Avioni i ekipit të Crvena Zvezda mbërriti në Aeroportin "Nënë Tereza" mesditën e sotme. Dalja "Vip" e Rinasit ishte r