999 rezultate për

cristiano

Përballë Berishës Ronaldo do të luajë ndeshjen e 1000 Cristiano Ronaldo e ka kthyer në ritual thyerjen e rekordeve. "Ylli" portugez po udhëheq një Juventus në vështirësi
Ronaldo flet për pasuesin e tij, zbulojeni kush është Cristiano Ronaldo gjatë një lidhje direkte në 'Instagram' realizuar në partneritet me sponsorin kryesor të veshjeve spor
Haaland ka kopjuar dietën e Cristiano Ronaldos për t’u bërë më i miri Sulmuesi i Borussia Dortmundit Erling Haaland ha të njëjtat ushqime si Cristiano Ronaldo. Sulmuesi 19-vjeçar, i cili
114 mijë paund, djali i Tom Doshit nget të njëjtën makinë si të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Fenomeni i fëmijët e pasur të Instagramit, tashmë nuk është vetëm një trend i huaj, por ndodh edhe në Shqipëri. Fëmi
Cristiano Ronaldo i jep çdo muaj një rrogë marramendëse Georginës, zbulohet arsyeja (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodrigues janë një nga çiftet më të komentuara të momentit. Ata janë njohur 4 vite më par
Malaga ishte vetëm 2 milionë euro larg nënshkrimit me Cristiano Ronaldon Detaje interesante janë zbuluar nga e kaluara e Cristiano Ronaldos. Ylli portugez, i cili tashmë konsiderohet si një
As Alketa as Georgina, një dekolte e ekzagjeruar tërhoqi vëmendjen në Sanremo (FOTO LAJM) Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo. Ajo u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe l
Formacioni me lojtarët më të mirë që kanë mbushur 35 vjeç dhe vijojnë të luajnë futboll (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo sot (e mërkurë) ka festuar ditëlindjen e 35-të. Pavarësisht këtyre viteve, ylli portugez po vazhdon
Georgina: Cristiano është i vetmi që arrin të më "eksitojë" gjatë një ndeshjeje Georgina Rogriguez duke folur për jetën e saj private nuk ka lënë pa thurur elozhe për CR7 i cili sipas sa është më i mi
Georgina festoi ditëlindjen, nuk munguan dhe fjalët e ëmbla të Ronaldos (VIDEO) E fejuara e yllit të Juventusit, festoi ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 26. Kjo ditë e rëndësishme nuk mund të k
Ronaldo lë të "ngrirë" Smalling me një lëvizje (VIDEO) Cristiano Ronaldo e shfaqi talentin e tij me një superlëvizje gjatë ndeshjes të së dielës mes Romës dhe Juventusit, kur
Mendes me superlativa: Ronaldo mund të luaj deri kur të dojë ai Menaxheri i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes ka folur për aftësitë dhe kapacitetet e yllit portugez, me të cilin bashkëp
Fjalët e para të CR7 pas fitimit të "Globe Soccer Awards" (VIDEO) I vlerësuar si futbollisti më i mirë i vitit 2019 në ceremoninë e zhvilluar këtë të dielë në Dubai, nga "Globe Soccer Aw
100 futbollistët më të mirë të dekadës 2010/2020 Viti i ri po ofron, ka qenë një dekadë e mbushur me spektakël në futboll. Nga Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi që k
I dërgoi mesazh, njihuni me modelen ruse që ja la "seen" CR7 (FOTO LAJM) Përveçse një futbollist i mirë në fushë, Cristiano Ronaldo është edhe një "makineri" e vërtetë paraje. Imazhi dhe kon
Cristiano Ronaldo uron Krishtlindjet (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, kanë zgjedhur një vend të veçantë për të festuar Krishtlindje
Zidane i sigurtë: Nuk na mungon Cristiano Ronaldo Real Madridit nuk është duke i munguar ish-ylli i skuadrës, Cristiano Ronaldo, me gjithë mungesën e golave në ndeshjet e
Ranieri pa fjalë: Thjesht duhet ta hiqni kapelën kur shënon Cristiano Claudio Ranieri e pranon se Sampdoria u mund nga "dy gola kryevepër" që i shënoi Juventusi, ndërsa shtoi se Cristiano Ro
Ronaldo blen apartament 6 milion euro në Lisbonë, dalin pamjet mahnitëse (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka blerë një apartament të ri gjashtë milionë eurosh në Lisbonë të Portugalisë dhe pamjet nga brenda
Messi flet për Hazard para "El Clasiccos": Është e vështirë të zëvendësosh Ronaldon Para takimit vendimtar mes Real Madridit dhe Barcelonës të mërkurën, Lionel Messi i ka komentuar një numër të problemeve