999 rezultate për

criscito

A fshihet Napoli pas mosrinovimit të Criscito me Zenitin? Mimmo Criscito dëshiron rikthimin në Serinë A. Mbrojtësi 31-vjeçar nuk ka ndërmend të rinovojë kontratën me Zenitin e Sh
Milan, ja 5 dëshirat e Inzaghit (FOTO LAJM) Merkatoja e Milanit nis të lëvizë. Pas zyrtarizimit të Adil Rami, Filippo Inzaghi kërkon përforcimin e skuadrës dhe për
Italia, ja 23 Axurrët e "Brazil 2014" Cesare Prandelli e ka thënë gjithmonë: për Botërorin ka ende vend. Tekniku i Axurrëve ka prej kohësh në mend futbollistë
Conte dhe Bonucci, Prokuroria kërkon zgjatje dënimi Prokuroria e Cremonas ka kërkuar një zgjatje prej 6 muajsh për 33 të akuzuarit e bastvënieve të jashtëligjshme, të përme
Bastet, Criscito "lamtumirë" Euro 2012 Në mesin e një dite të zezë për futbollin italian dhe kombëtaren "azzurra", për zhvillimet e fundit mbi skandalin e past
Criscito lojtar i Zenit St.Petersburgut Domenico Criscito është futbollist i ri i Zenit St Petersburgut. Lajmin e ka bërë të ditur klubi rus nëpërmjet një komun