999 rezultate për

cremaschi

Bukuroshja italiane që po "djeg" mbrojtësin e Milanit (FOTO LAJM) Mediat italiane kanë nisur thashethemet për një romancë mes Laura Cremaschi dhe mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez.