999 rezultate për

credins

"Sheikët" e Shqipërisë, sa u pasurua Meta e Monika gjatë 2017? Presidenti Ilir Meta bashkë me bashkëshorten, Monika Kryemadhi, kryetare e LSI janë një ndër familjet më të pasura në Sh
Brokerat financiarë, ndërmjetësit që të gjejnë sigurimin më të mirë Intervistë me Nada Vokshi, drejtore e departamentit të Brokerimit në Credins Bank Sa herë na është dashur të siguroj
Policia e Vlorës arreston grabitësin e bankës “Credins” në Durrës Një 47 vjeçar i shpallur në kërkim për një grabitje ndodhur në Durrës në datën 8 korrik është kapur në Vlorë, ndërsa ai
Kisha "Shën Maria" në Elbasan, meshë për Artan Santon Kisha "Shën Maria" në Elbasan po zhvillon një meshë në nder të biznesmenit Artan Santo. At Nikolla Marku theksoi se Arta
Ja godina gjigante që po ndërtonte Santo në Prishtinë Një kullë 44 katëshe në qendër të Prishtinës, kryeqytetit të Kosovës është objekti ku kishte investuar edhe i ndjeri, kr
“Credins”, Korkurti zëvendëson Artan Santon Në zbatim të statutit dhe kuadrit rregullativ në vijim të veprimtarisë për të garantuar dhe siguruar vazhdimësinë e vepr
Ja kush janë aksionerët e Bankës Credins (FOTO-LAJM) Biznesmeni Artan Santo dhe bashkëshortja e tij Arjana kanë rreth 10 për qind të paketës së aksioneve në bankën “Credins”
Ja pamjet ku vrasësit ndjekin makinën e Artan Santos (FOTO-VIDEO) UPDATE - Nesër në orën 10:00 në ambientet e hotel Sheraton do të mbahen homazhet në nder të Artan Santos, i cili u qëllu
Këshilli Drejtues i Bankës Credins mesazh ngushellimi familjes së Artan Santos Këshilli Drejtues i Bankës Credins i ka derguar mesazhet e ngushellimit familjes se Artan Santos e njekohesisht ka garan
Associated Press: Qëllohet për vdekje kreu i një banke private në Tiranë Vrasja e drejtorit ekzekutiv të bankës Credins, Artan Santo është pasqyruar edhe nga mediat e huaja. Agjencia Associated
Gjykata konfiskon pasuritë e Rezart Taçit UPDATE - Pas kërkesës së Bankës Ndërkombëtare të Azerbajxhanit (IBA), Gjykata e Tiranës ka vendosur sekuestro konservati