999 rezultate për

craig

Çfarë babai! La punën dhe çdo gjë për t'u kujdesur për vajzën e tij (FOTO LAJM) Eirian ishte vetëm dy vjeçe kur në rrethana të paqarta ra në një zjarr pranë shtëpisë duke u djegur në disa pjesë të tru
“Bond 25”, Danny Boyle dhe Daniel Craig konfirmohen Regjisori fitues i një statuete “Oscar”, Danny Boyle do të ribashkohet me Daniel Craig për filmin më të ri “Bond”, që du
Vajza pajton vrasës me pagesë për ta ekzekutuar Joseph Michael Lopez, një 22 vjeçar nga Kolorado është akuzuar për vrasjen e 19-vjeçares Natalie Marie Bollinger. Lopez
Daniel Craig s'do jetë agjenti sekret 007 Aktori 48-vjeçar Daniel Craig ka refuzuar ofertën prej 88 milionë euro për të interpretuar rolin e James Bond në dy film
Liverpool i shpëton turpit (VIDEO) Liverpool ka shpëtuar nderin nga humbja e rradhës vetëm pasi ka mundur të shënojë në minutën e 95-të të takimit, pasi gj
Daniel Craig: Do prisja damarët për një tjetër Bond Aktori 47 vjeçar Daniel Craig e ka pranuar publikisht se nuk e dëshiron më rolin e James Bond. Ai do të preferonte më mi
Pas operacionit, Daniel Craig së shpejti me xhirimet Në datën 22 prill, Daniel Craig do të rikthehet sërish për xhirime pas operacionit të kryer në gju. Pas një dëmtimi të m
Rihanna pjesë e një filmi (FOTO LAJM) Rihanna do të jetë pjesë e një tjetër suksesi. Ajo së bashku me artistë të tjerë është përzgjedhur që të jetë pjesë e ko
Clooney i jep fund beqarisë (FOTO-LAJM) Clooney dhe e dashura e tij janë parë të enjten duke darkuar në Nobu, Malibu me miqtë Cindy Crawford dhe Randy Gerber. N
Verratti, çfarë simulimi qesharak (VIDEO) Marco Verratti ky mjeshtër i simulimeve. Pasi e ndali topin me dorë, mesfushori italian i Paris Saint Germain përpiqet q
James Bond i ri viziton ushtarët britanikë në Afganistan Aktori Daniel Craig ka vizituar trupat britanike në Afganistan të clët ndodhen në kampin Bastion në provincën Helmand ku
Dhjetë meshkujt më seksi me kostum (FOTO-LAJM) Futbollisti anglez, David Beckham është shpallur personaliteti i njohur më seksi i veshur me kostum. 37 vjeçari ka lënë
Bellamy, ende i pavendosur për të ardhmen Menaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers ka njoftuar se e ka ndërmend t’ia japë një rol të rëndësishëm Craig Bellamyt në
Kreu i PAMECA III dekorohet me "Medaljen e Nderit" Ministri i Brendshëm, Bujar Nishani, dekoroi sot me "Medaljen e Nderit", zotin Cecil Craig, kreu i misionit të asistencë
Videoja që po përlot botën (VIDEO) Një videoja, ku një vajzë e vogël i pret flokët mamasë së saj të prekur nga kanceri i gjirit ka prekur me mijëra shikues
Craig gënjente për të fituar rolet në filma Daniel Craig ka zbuluar se ai gënjente për të fituar rolet në filma. Aktori britanik tha se ai i siguronte bosët e filma
Craig, shumë i dobët për James Bond Kush do ta kishte menduar se Daniel Craig është shumë i dobët?! Agjensia e prodhimit të filmit të ardhshëm të James Bond
Hopkins, kundërshtari i James Bond Filmat më të mirë të James Bond kanë gjithmonë një personazh negativ të mrekullueshëm. Daniel Craig, në filmin e tij të
Martohet Daniel Craig? Bëhet e ditur se aktori Daniel Craig do të martohet me producenten e filmit, të dashurën e tij, e ci