999 rezultate për

cozman

Cozman në gjendje jo të mirë shëndetësore! Reperi ka një mesazh për miqtë e tij (FOTO LAJM) Reperi i njohur Cozman prej disa kohësh i kishte munguar skenës muzikore shqiptare, megjithatë pak javë më parë ai publi
Pasi u largua nga BabaStars, Cozman nxjerr listat e pagesave të grupit Cozman u largua ditën e djeshme nga Babastars dhe mesa duket ka një arsye të fortë pas këtij vendimi. Ai ka publikuar
Pas largimit nga Babastars, Cozman merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Labeli muzikor, "Babastars" duket se dalë ngadalë po shformohet, pasi shumë pjestarë të grupit janë larguar. Më i fu
A është përçarë Babastars? Reperi sqaron zërat Tashmë prej disa kohësh po flitet për një përçarje të mundshme të “Babastars”. Në një intervistë Onat sqaroi arsyen e
Reperi i njohur shqiptar në gjendje të rënduar shëndetësore (FOTO LAJM) Ai është shtrirë në spital dhe nuk ka treguar ndonjë detaj për sëmundjen. Cozman duket se ka probleme me shëndetin.
Noizy përfundon në gjykatë pas plagosjes së Cozman-it (FOTO LAJM) Beteja në mes dy ‘label’-ëve muzikorë OTR e Babastars e cila nisi më 13 shtator të vitit 2016 para hotelit “Swiss Diamon
Cozman sapo e ngacmoi publikisht Tunën (FOTO LAJM) Pas një lidhjeje gati tre vjeçare, siç merr vesh Prive, Tuna dhe Cozman i kanë ndarë rrugët në jetët e tyre. Tashmë Tuna
Së shpejti bashkëpunim i ri nga Cozman dhe Onat Hip hop yjet e Babastars, Cozman dhe Onat duket se kanë gati projektin e ri muzikor. Cozy dhe Onati duket se kanë pun
Cozman harron Tunën, shfaqet me të dashurën e re (FOTO LAJM) Reperi Cozman është emër shumë i pëlqyer për publikun. Ai është shumë aktiv si me mbrëmje muzikore ashtu edhe me projekt
Iku nga Babastars pasi u zu me Getoarin, sot ha e pi me "armikun" e tij (FOTO LAJM) Ndonjëherë gjërat nuk janë ashtu siç duken, ose thjesht, janë të paparashikueshme. Një vit më parë, përleshja mes anëtar
Kjo është motra e Cozman Është një nga reperët e labelit ‘Babstars’. Por, nuk kanë qenë të shpeshta rastet kur Cozman ka prezantuar fansat e t
Përçahet Babastars, djemtë i kthehen kundër Getit Këto ditë grupi i njohur “Babastars”, janë ballafaquar me disa mospajtime brenda grupit. Ishte fillimisht njëri nga a
A e mbani mend këtë foto të Tunës me Cozman? (FOTO LAJM) Padyshim që ishin një nga ciftet më të diskutuar të shoëbizit shqiptar edhe pse tashmë jaën ndarë dhe kanë ndjekur rrugë
Ish-banorja e Big Brother harron Cozmanin, tani në krah të një djali muskuloz (FOTO LAJM) Lori Hoxhallari është një nga ish banoret e Big Brother e cila gjithmonë është përfolur për jetën e saj private. Pa
Cozman konfirmon lidhjen me ish-banoren e Big Brother? (FOTO LAJM) Edhe më parë është diskutuar për një lidhje të mundshme mes reperit Cozman pjesë e grupit muzikor Babastars, dhe ish-ban
Cozman harron Tunën? Zbulohen fotot me moderatoren e njohur (FOTO LAJM) Cozman e ka lënë pas historinë e tij të dashurisë me Tunën dhe tashmë duket se ka gjetur një partnere të re. Edhe pse
A e ka harruar Tunën? Cozman flet për herë të parë pas ndarjes (FOTO LAJM) Reperi Cozman ishte i ftuar në Prive, ku foli për projektet e reja. I pyetur për arsyen e ndarjes me këngëtaren Tuna
Cozman "merr veten" nga ndarja me Tunën, ja me kë argëtohet (FOTO LAJM) Ndarjen me këngëtaren Tuna, e cila është shtatzënë, reperi Cozman u përfol se e përjetoi jo mirë. Por duket se ka nisur
Noizy sqaron sherrin me Cozmanin: Ja si janë marrëdhëniet pas asaj që ndodhi (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Noizy është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Xing me Ermali” në Tv Klan. Ermal Mamaqi
Cozman sërish i dashururar? Reperi kosovar Cozman, shumë i diskutuar për ish-lidhjen e tij disa vjeçare me këngëtaren Altuna Sejdi-Tuna duket se e k