999 rezultate për

coutinhos

Tifozët e Bayern "çmenden" pas Coutinhos (FOTO LAJM) Transferimi i Philipe Coutinhos te Bayern Munich ka rritur entuziazmin në rradhët e tifozëve bavarezë të cilët janë marr
Pas Coutinhos Bayern Munich bën goditjen tjetër në merkato Bayern Munich po i bën lëvizjet e forta në fund me sa duket. Pas zyrtarizimit të Philippe Coutinhos nga Barcelona, ka
Firmino e Coutinho festojnë së bashku në clab, po rikthehet braziliani te Liverpooli? (FOTO LAJM) Philippe Coutinho ka qenë i ftuari special mbrëmë në një festë të organizuar nga Roberto Firmino. Sulmuesi i Liverpooli
E ardhmja e Coutinhos? Agjenti i lojtarit e vulos Philippe Coutinho nuk do të shitet nga Barcelona këtë verë. Agjenti i brazilianit, Kia Joorabchian, është takuar të m
Nuk bind te Barcelona, Coutinho nxirret në shitje Philipe Coutinho i ka ditët e numuruar te Barcelona. Brazilani i cili u transferua në Camp Nou në merkaton e janarit të
Klopp zbulon të vërtetën e rikthimit të Coutinhos te Liverpooli Jurgen Klopp, i ka kundërshtuar lajmet për kthimin e mundshëm të Philippe Coutinho në Liverpool, vetëm një vit pasi ky i
30 pasime dhe "tiki-taka" e Barcelonës, shikoni golin e mrekullueshëm të Coutinhos (FOTO & VIDEO) Goli i parë i Barcelonës në "El Classico" u shënua nga Filipe Kutinjo, në minutën e 11-të të takimit. Por, i gjithë
Kjo është deklarata prekëse e Coutinhos pas humbjes Ylli i Brazilit, Philippe Coutinho, pas humbjes që Kombëtarja e tij ka pësuar ndaj Belgjikës, ka bërë një deklaratë prek
Trajneri i Brazilit feston si i "çmendur" golin e Coutinhos (VIDEO) Coutinho i ka shënuar një gol shumë të rëndësishëm ditën e sotme, duke kaluar skuadrën e tij në avantazh, ku më pas ka s
Spektakël në stërvitjen e Brazilit, festohet ditëlindja e Coutinhos (VIDEO) “Birthday Boy”! Kjo ka qenë dita e Philipe Coutinhos, i cili ka festuar sot ditëlindjen e tij të 26-të, dhe kjo ditëlind
Klopp ia premtoi finalen Coutinhos, por brazilianit iu duk e pabesueshme Sipas informacioneve të publikuara nga “Express.co.uk”, ishte Coutinho që i kërkoi Kloppit të largohej drejt Barcelonës.
Klopp tregon avantazhin që ka ekipi i Liverpoolit pas largimit të Coutinhos Strategu gjerman, Jurgen Klopp, është ndalur të flas sërish për Ohilippe Coutinhon. Ai ka pohuar se tani skuadra funk
Grabitet shtëpia e Philipe Coutinhos gjatë kohës kur ai po darkonte me familjen Grabitet shtëpia e Philipe Coutinhos, futbollistit brazialian që në merakton e janarit iu bashkua Barcelonës nga radhët
Liverpool piketon Cabellosin si zëvendësues të Coutinhos Me largimin e Philippe Coutinhos, i cili ka lënë një boshllëk të madh në “Anfield”, Liverpooli ka nisur punën për zëvend
Firminho nuk e shikon si dëm për skuadrën largimin e Coutinhos Roberto Firmino këmbëngul se skuadra angleze nuk po e vuan largimin e brazilianit, megjithëse është lojtar fantastik.
Një shqiptar i Barcelonës mes Coutinhos dhe Paulinhos Talenti shqiptar nga Kosova, Liridon Kabashi është pjesë e akademisë së Barcelonës. Ai ka përfituar nga rasti duke b
Ish-kapiteni i Liverpoolit kundër vlerës së Coutinhos: Nuk vlen kurrë aq shumë Transferimi i Coutinhos u lavdërua nga të gjithë, por jo edhe nga Carragher, i cili kritikoi këtë lëvizje në mes të sezo
Festimi i çmendur i Coutinhos kur Suarezi shënoi gol (VIDEO) ​Barcelona po fiton 2-0 ndaj Espanyolit në "Camp Nou". Të besuarit e Valverdes e kanë mbyllur në avantazh prej
Përveç eliminimit të Realit, Barcelona sot do i gëzohet dhe debutimin të Coutinhos Philipe Coutinho dhe mbrojtësi kolumbian Yerri Mina janë dy risitë në listën e të grumbulluarve të trajnerit të Barcelon
Barcelona konfirmon numrin e fanellës së Philippe Coutinhos (FOTO LAJM) Barcelona ka kryer transferimin më të shtrenjtë në histori të klubit, pasi nënshkroi me lojtarin e Liverpoolit, Phillipe