999 rezultate për

coutinho

Liverpool ëndërron James Rodriguezin si zëvendësuesin e Coutinhos Liverpool është një nga skuadrat që ka shfaqur interes për të firmosur me sulmuesin e Bayern Munich, James Rodriguez.
Iniesta presion Coutinhos: Nqs mendon se do më zësh formacion, e ke shumë gabim Andres Iniesta i ka thurur elozhe blerjes më të re të Barcelonës, Coutinhos. Spanjolli këmbëngul se Philippe Coutinho nu
Hazard vlerëson lëvizjen e Coutinhos Hazard ndjen se lëvizja e Coutinhos në Barcelonë dëmton Ligën Premier, pasi ishte ndër më të mirët e kampionatit. “Ës
Kështu reagon Coutinho teksa Messi shënoi dy golat ndaj Celta Vigos (VIDEO) Barcelona po fiton 4-0 në "Camp Nou" kundër Celta Vigos, ndeshje të cilën po e ndjek nga stadiumi edhe blerja e tyre e p
Coutinho arrinë në Camp Nou për të parë sfidën Barcelona - Celta Vigo (VIDEO) Philippe Coutinho do të jetë në "Camp Nou", për të mbështetur shokët e tij në rrugën për çerekfinale të Copa del Rey.
Valverde: Presim një ndihmë të madhe nga ai Në konferencën e sotme për shtyp përpara ndeshjes së kthimit ndaj Celta Vigos për raundin e 1/8-ave të Kupës së Mbretit,
Coutinho duhet të zëvendësohet sa më shpejt Transferimi i Coutinhos tek Barcelona e gjen Liverpoolin të dobësuar për betejat në ligën e kampionëve dhe kampionat. Va
Ky është idhulli i Coutinhos në botën e futbollit Mesfushori brazilian, Philippe Coutinho ka treguar se legjenda braziliane, Ronaldinho ka qenë gjithnjë idhulli i tij në
Liverpool e gjen tek Milan zëvendësuesin e Coutinhos Liverpool është duke kërkuar një zëvendësues të Coutinhos dhe këtë si duket e ka gjetur në Itali. Bëhet fjalë për një
Coutinho rikthehet të flasë për aventurën tek Inter: E vështirë por... Philippe Coutinho, ka thënë se aventura e tij te Interi ishte shumë e vështirë. Ai ishte vetëm 16-vjeçar kur nënshkroi m
Zbuloni si ndahet 40 milionshi bonus për Coutinhon, ja kur duhet të paguajë Barca Barcelona do të derdhë në total 160 milionë euro për Coutinhon ku 40 milionë euro prej tyre do të jenë bonuse. Por "
Në formë nuk është dhe Coutinho erdhi, Andre Gomes përgatit lamtumirën nga Barcelona Bashkëpunimi mes Andre Gomes dhe Barcelonës pritet të përfundojë që këtë muaj. Mesfushori, që kur u ble nga Valencia
Pele flet për transferimin e Coutinhos tek Barcelona: Brazili ka nevojë për ty në Kupën e Botës Kalimi i Coutinhos te Barcelona, bëri bujë në gjithë botën, po ashtu edhe në merkaton e transferimeve. Kurrsesi nuk
Nuk kanë fund hallet e Liverpoolit, duhet gjetur dhe zëvendësuesi i Emre Can Pas Coutinhos, Emre Can duket se do të jetë futbollisti i radhës që do të largohet nga Liverpooli. Mesfushori turko-gjer
Barcelona merr zemër me blerjen e Coutinhos, punë orësh zyrtarizimi tjetër Barcelona nuk ka të ndalur këtë merkato. Edhe pse ka shpenzuar të gjitah milionat e marra nga shitja e Neymar ata sërish
Blerja e Coutinho mund të shtyhej për në verë nëse braziliani nuk do kishte bërë këtë gjest Fillimisht ai vlente 80, më pas u shit Neymar dhe çmimet e lojtarëve ndryshuan. Veçanërisht ëpr Barcelonën e cila në syt
Neymar ironizon Coutinhon pas prezentimin tek Barcelona (FOTO LAJM) Neymar Junior e uroi shokun e tij të skuadrës në Kombëtaren e Brazilit, Philippe Coutinho, për transferimin te Barcelona
Historia e dashurisë si nëpër filma, Coutinho-Aina nga rrugët në librat e historisë (FOTO LAJM) Coutinho dhe bashkëshortja e tij, Aina, u takuan kur ishin vetëm 14 vjeç dhe që prej asaj kohe nuk janë ndarë. Ata u tak
Gerrard i mërzitur me shitjen e Coutinhos Steven Gerrard beson se do të jetë e vështirë që të zëvëndësohet braziliani i cili pagoi 15 milionë euro nga xhepi i tij
Liverpool zgjedh një gjerman si zëvëndësues të Coutinhos Drejtuesit e Liverpoolit kanë nisur nga puna për të vendosur në dispozicion të Jurgen Klopp një mesfushor me tipare sulm