999 rezultate për

courtois

Courtois për bashkëkombasin e tij te Reali: Do të shpërthejë Thibaut Courtois ka shprehur besimin e tij të plotë në Eden Hazard. Portieri i kombëtares së Belgjikës beson se shoku
E zbulon bashkëkombasi i tij te Reali: Hazard është i trishtuar Thibaut Courtois pranon se Eden Hazard është pak i dëshpëruar, pas largimit nga skuadra shkaku i lëndimit. Ylli i Kom
E zbulon prestigjozja spanjolle, Courtois del pozitiv me covid-19 Portieri i Real Madridt, Thibaut Courtois ka rezulutuar pozitiv me Covid 19, sipas gazetës së njohur franceze, "L’Equipe
"Më thanë ta qepja gojën", Courtois i kujton fjalët Barcelonës pasi fiton La Ligan Reali i Madridit u kurorëzua për të 34-tën herë kampion i La Ligas mbrëmjen e djeshme. Thibaut Courtois besonte që n
Courtois mbështet bashkëkombasin e tij te Reali: Skuadra ka nevojë për të Hazard nuk pati momentet më të mira që nga kalimi i tij te Real Madrid, duke u përballu me shumë lëndime që i pamundësua
Courtois: Nuk do të ishte e drejtë t’i jepej titulli Barcelonës, ne si Real Madrid treguam se jemi më mirë Portieri i Real Madridit, Thibaut Courtois, ka folur për rinisjen e mundshme dhe përfundimin e sezonit të La Liga. Ai
Courtois: U rrita si portier duke parë Casillas Gardiani aktual i Real Madridit, Thibaut Courtois ka zbuluar disa detaje interesante nga fëmijëria e tij. Courtois, i
Nuk ka pësuar gol në dy ndeshje përballë Barcelonës, Courtois thyen rekordin 45 vjeçar Reali triumfoi pastër 2-0 në "El Clasicon" e luajtur mbrëmjen e sotme ndaj Barcelonës, ndërsa në fazën e parë barazoi 0-
Për Courtois të fitosh me Realin është gjithçka Edhe pse ka fituar dy tituj nw Premier League, portieri i Realit, Thibaut Courtois shprehet sw asgjë s’është më mirë ses
Courtois në super formë, ka mbajtur portën të paprekur në 9 nga 12 ndeshjet e fundit Thibaut Courtois është nisur për në Superkupën e Spanjës me qëllimin për ta fituar trofeun e tij të dytë si lojtar i Rea
Tre barazime rradhazi, Courtois: Realit i mungojnë golat e CR7 Real Madrid shënoi një tjetër barazim, të tretin radhazi. Ekipi i Zidane u frenua në “Santiago Bernabeu” nga Athletic Bi
Courtois vendosi vetë për të dalë në sulm Zidane ka komentuar vendimin e Courtois për të lënë portën në fund të ndeshjes me Liverpoolin… që doli të jetë me vend,
Mori pjesë në golin e barazimit të Realit, Courtois: Jam 2 metra, kundërshtarët ma kanë frikën Courtois e dëshmoi kërcënimin e madh që përbën gjatë ndërprerjeve, madje edhe në sulm, pasi i ndihmoi Real Madridit ta s
Dy yjet e Realit kanë shkuar në stërvitje edhe në ditën e pushimit (VIDEO) E kishin pushim këtë të hëne, por James Rodríguez dhe Courtois janë parë në Valdebebas mëngjesin e së hënës. Real Mad
Zidane ia bën të qartë Courtois: Askush nuk e ka vendin e garantuar! Zinedine Zidane ka dhënë një mesazh të fuqishëm për lojtarët e Real Madrid. Vendi i titullarit për Thibaut Courtois t
Courtois: Nëse dëshiron të jesh portier i Realit, duhet ta pranosh këtë presion Thibaut Courtois nuk po kalon në formën e tij më të mirë të karrierës dhe është i vetëdijshëm për këtë gjë. Portieri
Zbulohet arsyeja pse u zëvendësua Courtois nga Zidane Thibaut Courtois është duke kaluar momente të vështira te skuadra e Real Madridit. Ai luajti në ndeshjen e dytë të li
Po bën gafa amatore, ky është sezoni i fundit për Courtois Portieri i Real Madridit, Thibaut Courtois mund të largohet nga klubi në verën e vitit 2020 bëjnë të ditur mediat spanjo
Tifozëve të Atletico nuk iu del inati me Thibaut Courtois shikoni çfarë bëjnë para fillimit të derbit (VIDEO) Thibaut Courtois që nga koha kur kaloi nga Chelsea te Reali, i ka irrituar së tepërmi tifozët e Atletico Madridit, skuad
Njihuni me brunen simpatike, frymëzimin e Thibaut Courtois (FOTO LAJM) I blerë vitin e kaluar nga Chelsea, Thibaut Courtois duket se ka fituar vendin e titullarit dhe besimin e Zidane. Bel