999 rezultate për

courtney

Habit nusja: Jam e lumtur që burri im ka fjetur me më shumë se 100 vajza para meje Një e re martuar së fundmi në Britani ka thënë për mediat se nuk e ka problem që burri i saj ka shkuar me më shumë se 10
Kjo vajzë i hante thonjtë aq shumë sa mjekëve iu desh t'ia prisnin (FOTO LAJM) Një gruaje u desh t’i amputohej gishti, pasi zhvilloi një formë të rrallë të kancerit të lëkurës, që u shkaktua nga ngrë
Kjo vajzë i hante thonjtë aq shumë sa mjekëve iu desh t'ia prisnin (FOTO LAJM) Një gruaje u desh t’i amputohej gishti, pasi zhvilloi një formë të rrallë të kancerit të lëkurës, që u shkaktua nga ngrë
Jennifer Aniston dhe Courtney Cox patën të njëjtin të dashur, por janë sërish shoqe Bëhet fjalë për dy shoqet e famshme Jeniffer Aniston dhe Courtney Cox. Këto dy shoqe ndajnë të njejtin ish- të dashur
Prindërit publikojnë foton që po i prek të gjithë! (FOTO LAJM) Një çift nga Alabama u bënë prindër të gjashtë foshnjave të quajtura Rivers, Rayne, Raëlings, Blu, Tag dhe Layke, që erd
Letra prekëse e nënës: Dy fjalë për doktorin që më këshilloi të abortoja (FOTO LAJM) Courtney Baker zbuloi se fëmija që ajo mbante në barkun e saj ishte me sindromën Doën. Tani që vajza e është pranë s
Sot e kolme, një ndër femrat më të ndjekura në instagram (FOTO LAJM) Britanikja Courtney Black sot është një ndër femrat me të ndjekura në Instagram. Dikur ajo ishte një femër anoreksik
Courtney Love dhe Mariah Carey, së shpejti me një këngë Me plane të reja janë dy këngëtaret Courtney Love dhe Mariah Carey, ku së shpejti mund ti shohim edhe në një bashkëpunim