999 rezultate për

coupe

Rikthimi i një 'Coupe Classic', Volvo feston 60 vjetorin dhe del sërish në shitje Kjo makinë konsiderohet nga njerëzit si Volvo më e bukur e të gjitha kohërave, dhe madje edhe më shumë. Kjo makinë ko
Porsche sjellë dy super-makina të reja (FOTO LAJM) Porsche Cayenne dhe Cayenne GTS, si dhe versioni i tij Coupe sapo janë publikuar nga firma e prodhimit të makinave. C
Kjo AMG bën realitet ëndrrat tuaja, ndryshimi i ri të bën të "fluturosh" (FOTO LAJM) Ndryshime të reja do të vijnë për ata që janë adhurues të makinave dhe të shpejtësisë. Aktualisht më e shpejta nga ma
Kjo AMG bën realitet ëndrrat tuaja, ndryshimi i ri të bën të "fluturosh" (FOTO LAJM) Ndryshime të reja do të vijnë për ata që janë adhurues të makinave dhe të shpejtësisë. Aktualisht më e shpejta nga ma
Si reagon AMG në borë dhe akull: Shikoni testin e këti piloti (VIDEO) Vozitja në borë dhe akull është një aftësi për të cilën vyen pak praktikë, sidomos në makina me shumë kuajfuqi si Merced
PSG shkatërron Pontivyn dhe kualifikohet më tej në Coupe de France (VIDEO) Paris Saint-Germain ka shkatërruar Pontivyn me rezultatin 4-0 duke avancuar në fazën e 1/16-ave të Coupe de France. T
Fotografohet prototipi i Mercedes GLC Coupe (FOTO LAJM) Fotografët spiunë kanë kapur kohëve të fundit një prototip të Mercedes GLC që po testohej, kështu që ndoshta ishte e pas
PSG kualifikohet në finale të Coupe de la Ligue (VIDEO) Skuadra e PSG është finalistja e parë e Kupës së Francës, pas fitores në transfertë ndaj Rennes me rezultat 2:3. Gola
Ja si mund të duket Audi RS5 i ri Pas prezantimit të modelit të ri A5, i gjeneratës së dytë, një dizajner i pavarur është marrë me versionin e ardhshëm të
Volkswagen Sport Coupe GTE Concept me pamje të re (FOTO LAJM) Volkswagen së fundmi pritet të sjellë në treg modelin e modifikuar të Sport Coupe GTE Concept. "Në këtë veturë janë të b
Ja sa kushton një BMW M6 (FOTO LAJM) Në 100 vjetorin e krijimit të saj BMW-ja, ka një botim të veccantë BMW M6 Coupe Japan. Ky është modeli i gjashtë deri
Audi ka gati modelin A5 Coupe 2017 (FOTO LAJM) A5 Coupe 2017 është modeli më i ri i makinës nga Audi që pritet të dalë në treg në qershor. Mësohet se modeli i ri i Aud
BMW M4 Coupe me 510 kuaj fuqi (FOTO LAJM) BMW Abu Dhabi, ka prezantuar së fundmi modifikimin e sjellë në modelin BMW M4 me ngjyrë të kaltër Yas Marina. Për modifi
BMW M6 me 740 kuaj fuqi (FOTO LAJM) BMW M6 Gran Coupe është një makinë që zotëron motorin 4.4 litërsh V8, modeli është në gjendje që të prodhojë 740 kuaj fu
Pamja e re e Mercedes GLE Coupe (FOTO LAJM) Mercedes ka nbërë të mudnur modifikimin e modelit GLE Coupe, duke sjellë disa ndryshime në këtë model në pjesën përpara
Mercedes-AMG S63 Coupe i modifikuar (FOTO LAJM) Kompania e njohur e cila merret me modifikimin e veturave, Kompania për modifikimin e makinave G-Power, a bërë të mund
C43 AMG 4MATIC Coupe modeli i ri nga Mercedes (FOTO LAJM) Mercedes-Benz vjen me modelin e ri C43 AMG 4MATIC Coupe, i cili do të prezantohet këtë vit në Geneva Motor Shoë. Mode
BMW gati për modelet 840i dhe 850i (FOTO LAJM) BMW po punon për të sjellë në treg së shpejti dy modelet më të rinj Couple që pritet të duken si anije. BMW, ka bë
Mercedes GLE Coupe i modifikuar (FOTO LAJM) Topcar është kompania për rregullimin e makinave e cila së fundmi po punon për të bërë dhe rregullimin e modelit Mercede
Spiunohet pak kohë para prezantimit Mercedes GLC Coupe (VIDEO) Një tip i Mercedes GLC Coupe (C253) është fotografuar duke mbajtur një bagazh sipër në testimet e fundit. Nga pamjet,