999 rezultate për

costa

Ndaloi Dybalan dhe Costan, ky është vlerësimi nga mediat për Hysajn Napoli triumfoi ndaj Juventusit me rezultatin 0-1 duke rihapur kampionatin 4 javë nga fundit. Goli i Koulibaly i dha fit
Costa: Ishte një ndeshje shumë e vështirë Pas tri asisteve për gol në ndeshjen e kaluar kundër Sampdorias, Duglas Costa dha një tjetër për golin me kokë të Alex S
Costa pas tre asisteve: Ishte një nga ndeshjet më të mira të karrierës time U aktivizua në minutën e parafundit të pjesës së parë, pasi Pjanic kërkoi zëvendësimin dhe prekja e parë e topit ishte n
Arsenal dhe Milan përplasen në merkato për "Rui Costan" e ri Milani dhe Arsenali kanë synime të njëjta në merkaton e verës dhe këtë herë do të përlpasen për një nga talentet e ardhs
Juventusi shënon edhe golin e katërt ndaj Beneventos (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e kaërt ndaj Beneventos në "Stadio Ciro Vigorito". Ai që ka realizuar është brazilian
Momenti kur Isco bën Costan t'i bjerë pishmanit pse iu afrua (VIDEO) Isco ishte titullar mbrëmë në fitoren 0-3 të madrilenëve kundër Juventusit në Torino dhe përvec pasimeve e sakta dhe asi
Isco turpëron Douglas Costan me këtë super driblim (VIDEO) Reali e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Juventusit në "Allianz Stadium". Por, talenti spanjoll Isco ka d
Sulmuesi i Spanjës: Argjentina duhet të jetë mirënjohëse që ka Messin Diego Costa beson se fitorja e thellë 6-1 e Spanjës kundër Argjentinës mbërmjen e djeshme tregon sesa i vlefshëm është L
Costa gati për Botërorin: Ndeshja me Argjentinën na gënjen Sulmuesi i Spanjës, Diego Costa, miqësores së fituar 6-1 ndaj Argjentinës, beson se përfaqësuesja e tij është favorite p
Një bishë tek Juventus, Douglas Costa tërheq vëmendjen e Mourinhos Douglas Costa ka bërë një përshtypje të mirë tek Juventus, duke kontribuar me tre gola dhe shtatë asistime në 35 ndeshje
Costacurta: Emri për trajnerin e ri do të zbulohet më 20 maj Luigi Di Biagio mbetet favorit për t’u emëruar trajner i ri i Kombëtares së Italisë, sipas zv.presidentit të komanduar t
Costa: Më mungon shumë Morata Diego Costa i ka ofruar mbështetjen e tij sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata dhe shpreson se të dy do të lidhen me Spa
Diego Costa vazhdon inatin me Conten, ja çfarë i bën në Instagram (FOTO LAJM) Diego Costa u largua me polemika nga Chelsea, për shkak të trajnerit Antonio Conte, dhe duket se lojtari nuk e ka kapërc
Penalltia që nuk u dha për Juventusin (VIDEO) Ndeshja mes Tottenhamit dhe Juventusit po zhvillohet në "Wembley Stadium". Në minutën e 17'-të futbollistët e Juvent
Conte ftohet publikisht nga Kombëtarja italiane Luigi di Biagio është trajner i përkohshëm i Kombëtares Italiane, Federata është ende në kërkim të një emri të ri ku kan
Ka gol në ndeshjen Sevilla - Atl Madrid (VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Sevillas në "Ramon Sanchez Pizjuan". Autori i golit është sulmuesi Diego
Rrëfehet futbollisti brazilian: Morëm urdhër të humbisnim Për tifozët kundërshtarë në futbollin italian, Juventusi është një skuadër që nuk do të pastrohet asnjëherë nga njolla e
Douglas Costa në dyshim për ndeshjen kundër Fiorentinës Anësori i Juventusit, Douglas Costa, është në dyshim ndaj Fiorentinës, pasi në stërvitjen e sotme ka marr pjesë vetëm pë
Rrëfehet Douglas Costa: Jemi në garë për të fituar të gjithë trofetë Transferimi nga Bajern Munich, Juventusi dhe gara për titull: Duglas Kosta është rrëfyer në një intervistë të gjatë për
Juventus fiton minimalisht ndaj Genoas (VIDEO) Juventus ka shënuar fitore minimale ndaj Genoas 1-0 në "Allianz Stadium", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 20-të të Se