999 rezultate për

cornelia

E pamposhtur! E moshuara 107 vjeçare mund pa asnjë vështirësi koronavirusin (FOTO LAJM) Gruaja që shikoni në fotot e bashkëngjitur lajmit është 107 vjecare dhe sapo ka mposhtur plotësisht COVID-19. Gruaja
4-vjeçari nuk ndjen asnjë dhimbje Mund të quhet njeriu më me fat në botë, pasi nuk i ndjen dhimbjet. Fjala është për Oliver Jebson, i cili vuan nga një pa