999 rezultate për

corleone

I akuzuar, Gjykata merr vendim për Vali Corleonen Princ Valentino Corleone, i njohur si Vali Corleone është liruar për herë të dytë nga akuzat. Ai ishte akuzuar se ka
Rikthehet Vali Corleone: Koronavirusi u hodh me drona, ju tregoj kush e hodhi (VIDEO) Vali Corleone, një nga personazhet më të komentuar në media është rikthyer pas një kohe të gjatë mungese. Vali ishte i f
"E kam të dashurën yll bote"! Vali Corleone prezanton shtëpinë luksoze: Kam udhëhequr globin dhe më ndjekin (VIDEO) Vali Corleone është një ndër personazhet e çuditshëm dhe më të lexuar në rrjetet sociale, pavarësisht se nuk dihet ende
Yll bote, Vali Corleone zbulon të dashurën bukuroshe (FOTO LAJM) Vali Corleone për disa muaj i kishte munguar ekranit, por së fundmi është rikthyer dhe ka zbuluar shumë në një intervist
Kur Vali Corleone dhe Milaim Zeka dalin nga një person (VIDEO) Naser Rafuna shumë herë e ka dëshmuar se pse është një nga aktorët më të pëlqyer në Kosovë. Një nga armët e tij më të
Vali Corleone: E kemi vendosur me Iluminatin, ja kush e fiton Botërorin Vali Corleone është rikthyer fuqishëm. Pas arrestimit dhe kurimit në spitalin psikiatrik pasi dhunoi nënën e babain e
Habit Vali Corleone: Unë i jap urdhëra Donald Trump-it! (VIDEO) Pak muaj më parë u arrestua për dhunë në familje Vali Corleone. Corleone u akuzua për kanosje dhe ngacmim të prindërv
U mbyll në psikiatri pasi dhunoi prindërit, rikthehet fuqishëm Vali Corleone Pak muaj më parë u arrestua për dhunë Vali Corleone. Ai u arrestua nga policia për kanosje dhe ngacmim të prindërve d
Ky është emri i vërtetë i Princ Vali Corleone Familja e tij e ka prejardhjen nga fshati Llashtice nga komuna e Gjilanit, dhe kanë rreth 50 vjet që jetojnë në Gjilan.
Gjykata merr vendimin e radhës për Vali Corleone, a doli nga psikiatria? Pas 30 ditësh qëndrimi në Institutin e Psikiatrisë Forenzike, Gjykata Themelore në Gjilan ka ndërprerë qëndrimin e Vali
Është për psikiatri, gjykata jep vendimin për Vali Corleonen Vali Corleone do të qëndrojë edhe 15 ditë në Institutin e Psikiatrisë Forenzike. “Të pandehurit P.V. i është vazhduar
Pasi e denoncuan prindërit dhe përfundoi në psikiatri, Vali Corleones i ndodh e papritura! I vetëshpalluri princ, Vali Corleone ka qenë ndër personazhet më të përfolur në media. Ai së fundi ka pasur zënka me
Mësohet sa kohë do të qëndrojë në psikiatri Vali Corleone pas veprimit të turpshëm Ngacmoi për disa ditë familjarët e tij. Por figura më e njohur në Gjilan, Vali Corleone për 15 ditë do të duhet që të që
Gjykata nxjerr nga qelia Vali Corleone por nuk shpëton pa u dënuar Gjykata Themelore në Gjilan ka refuzuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e paraburgimit në institucionin e Kujdesit S
Prokuroria nuk e fal Vali Corleone pasi rrahu prindërit, kaq burg kërkon Prokuroria e Gjilanit ka kërkuar nga Gjykata Themelore e Gjilanit që të caktojë masën e paraburgimit ndaj Vali Corleones
Përzuri prindërit nga shtëpia, si u arrestua Vali Corleone Princ Valentino Corleone nga Gjilani mbrëmë pas mesnate është arrestuar nga policia e Kosovës. Express nga burime të
Dërgohet në psikiatri, a e dini emrin e vërtetë të Vali Corleones? Ndoshta keni menduar se është një mafioz qe i ka krijuar paratë ne mënyre jo të ndershme, por e vërteta është ndryshe.
Arrestohet Vali Corleone Policia e Kosovës e ka konfirmuar arrestimin e Princ Vali Corleones. Ismet Hashani zëdhënës i Policisë për rajonin e
Vdes në spital “boss-i” famëkeq i mafias italiane Ka ndërruar jetë në spital bosi corleonez Totò Riina. Mediat e huaja shkruajnë se ai ka ndërruar jetë në spital, aty
A do të arrestohet Vali Corleone? Trupi gjykues miratoi kërkesën e prokurorit që ndaj të pandehurit të lëshohet urdhër-arrest meqë edhe në seancat e kalua