999 rezultate për

conti

Një delfin robot mund të ndihmojë në përfundimin e robërisë së kafshëve Delfini robot mund ti zëvendësojë kafshët që mbahen të mbyllura në parqe të ndryshme. Delfinin ultra-realist kushton
CR7 rikthehet në Continassa, Santos e thërret për sfidat e Nations League Cristiano Ronaldo rikthehet në bazë. Kampioni portugez, i cili do të jetë sulmuesi kryesor i Juventusit edhe në epokën e
Lecce-Milan, formacionet zyrtare Milani do të luajë në 19:30 ndaj Lecces në transfertë. Milani do të jetë pa Leo Duarten, Zlatana Ibrahimovicin dhe Ma
Ronaldo përfundon karantinën, arrin në Continassa dhe i nështrohet testit për Covid-19 Ylli i Juventusit pas 14 ditëve të kaluara në izolim në vilën e tij në Torino do të kthehet sot për të stërvitur në Cont
Ronaldo pritet ti bashkohet ditën e sotme Juventusit në stërvitje Ylli portugez do të kthehet të martën (sot) në qendrën stërvitore në Continassa, pasi kaloi disa javë në Madeira të Port
Ronaldo rikthehet në stërvitje ditën e martë Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, do të rikthehet të martën në qendrën stërvitore në "Continassa", pasi kaloi disa javë
Infermierja vodhi kartën e kreditit të pacientit që ndërroi jetë nga Covid-19 (FOTO LAJM) Policia thotë se një infermiere në një spital të New York City po përballet me akuza për vjedhje të kartës së kreditit t
Pas dëmtimeve të shpeshta Conti gati të japë gjithçka për Milanin Mbrojtësi i Milanit, Andrea Conti, në një intervistë për ‘Sky Sport Italia’ ka treguar gjithçka. Ish-lojtari i Atalantës
Torino-Milan, formacionet zyrtare: Milan në presionin e fitores Milani do të përballet përballë Torinos në shtëpinë e këtyre të fundit për një vend në katër më të mirat. Nga minuta
Andrea Conti: Po u kualifikuam në Champions do i lyej flokët kuqezi Mbrojtësi i Milanit Andrea Conti ësht ka bërë një premtim interesant, teksa ka deklaruar se nëse Milani siguron Ligën e
Ish-arbitri italian: Banti gaboi, faulli i Can ndaj Contit ishte penallti Ish-arbitri Graciano Çesari, në një deklaratë për “SportMediaset”, bën moviolën e Juve-Milan, e cila pati disa polemika
Conti: Jam gati për Milanin, një mesazh dhe për Gattuson Erdhi te Milani në verën e 2017-ës me shumë bujë, por avnetura tek kuqezinjtë nisi me një kalvar dëmtimesh, shkruan Albe
Njihuni me super-vilën ku u martua e kamura në para Sara Hoxha Sara Hoxha dhe Ledion Liço u kurorëzuar mbrëmjen e kaluar në ndërtesën përrallore të “Villës Erba”. Dyshja e famshme e s
Roma pa Tottin, si Barcelona pa Messin ​Conti thotë se Totti ende po i mungon Romës. Bruno Conti, i cili merret me të rinjtë e Romës, thotë se jeta pa
Sa fatzi që qenka, Conti i nënshtrohet një tjetër opercaion dhe mungon prap gjatë Duket se aventura e Andrea Contit me kuqezinjtë, po rezulton vërtetë e pafat. Ai pësoi një dëmtim në fillim të sezonit t
Conti do të vizitohet nga një specialist në Amerikë Dëmtimi i Andrea Contit në gju mund të jetë më serioz sesa më parë, pasi do ta shohë një specialist në Amerikë. Ish-l
I "mallkuari" Conti dëmtohet sërish në stërvitje Mbrojtësi i Milanit, Andrea Conti, nuk do të zbresë në fushë në ndeshjen as kundër Juventusit dhe as më tej. Ditën e
Conti beson se do ia dalin, këto ndeshje sipas tij vendosin fatin e sezonit Andrea Conti është kthyer në shërbimet e Gattusos dhe Milaniy pas lëndimit disa mujor. Sipas tij ndeshjet ndaj Interit d
Conti lë pas dëmtimin, luan 60 minuta me të rinjtë e Milanit Andrea Conti është më afër se kurrë në rikthimin e tij tek Milani pasi ka luajtur një orë për skuadrën e Primavera.
Buzëqesh Milan, Conti drejt rikuperimit më shpejt se ç'pritej Andrea Conti ishte një nga afrimet e shumta të merkatos verore te Milani dhe nga ish mbrojtësi i Atalantës pritej vërtet