999 rezultate për

conte

Conte i del në mbrojtje skuadrës: Më sulmoni mua, jo lojtarët Antonio Conte vrapoi pas medieve dhe kritikëve të Interit pas fitores 6:0 ndaj Brescias në Serie A. "Më kritikoni mua
Barazuan ndaj Sassuolos, Conten nuk e mbajnë nervat Interi humb dy herë epërsinë në një ndeshje dramatika e cila përfundoi 3:3, me Nerazzurri që humbën mundësinë për të ush
Conte para ndeshjes me Sassuolon: Do bëjmë ndryshime, çdo ndeshje e kemi si një finale Pasi e nisi me fitoren 2-1 në ndeshjen e prapambetur ndaj Sampdorias, Interi do të rikthehet sërish në terrenin e “San S
Conte beson se Interi është ende në garë për fitimin e kampionatit Inter renditet në vendin e tretët në Serie A, teksa u rikthyen në aksion me një fitore 2:1 ndaj Sampdorias të dielën mbr
Interi synon majat, zbulohet lista e lojtarëve që kërkohen në merkato Ndonëse po zhvillon ndeshje mjaft të mira në fushë, Interi është eliminuar nga Champions League dhe Kupa e Italisë, ndër
Vidal sinjale Interit: Conte e di që jam një fitues, mund të besojë tek unë Mesfushori i Barcelonës Arturo Vidal del zbuluar dhe pranon se dëshiron një transferim te Interi, teksa ka zbuluar se ka
Inter u eleminua, Conte: E merituam finalen, Ospina ishte i mrekullueshëm Inter është eliminuar nga Kupa e Italisë, duke dështuar që të fitojë kontestin me skuadrën e Napoli, në sfidën gjysmëfin
Masat e vonuara kundër koronavirusit, merret në pyetje kryeministri Conte Me shume se dy ore ka zgjatur seanca e pyetjeve ndaj kryeministrit italian, Giuseppe Conte të premten në lidhje me masat
Lippi flet për trajnerët italianë, nga Conte te Gattuso dhe Inzaghi Marcello Lippi beson se Antonio Conte tashmë është një trajner i madh, ndërsa Gennaro Gattuso po bëhet një trajner i mir
Eriksen po testohet nga Conte për një rol të ri te Interi Christian Eriksen po testohet nga Antonio Conte në rolin e trekuartistëve te Interi, derisa po përgatitet për përballjen
Eriksen "le pa fjalë" Conten La Gazzeta dello Sport pretendon se ish mesfushori i Tottenham ka bindur trajnerin Conte gjatë rifillimit të stërvitjeve
Ëndrra e Contes, mbajtja e Lautaros dhe blerja e Cavanit Pavarësisht këmbënguljes së madhe për të transferuar Lautaro Martinezin, Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë, pasi A
Serie A nuk rifillon më 13 qershor, Conte nënshkruan dekretin e ri Pikëpyetjet po vazhdojnë të rriten mbi rifillimin e mundshëm të futbollit në Itali. Raportimet nga mediet italiane bëjn
3 përforcime për Lukaku, Conte projekton sulmin e frikshëm tek Interi Ky skenar është zbuluar sot nga “Corriere dello Sport” dhe lë të kuptohet se Interi po i bën planet pa Lautaro Martinez,
Interi ka gati listën me emrat e lojtarëve për kompletimin e mesfushës Interi në rinisjen e Serisë A do të ketë një synim të qartë, të vendosë në vështirësi Juventusin dhe të provojë t’i rrëm
Conte thur elozhe për Kante: Kur ke atë në ekip, je me një lojtar më shumë Ish-trajneri i Chelsea tani në drejtimin e Interit nuk ka ngurruar të thur elozhe për N'golo Kante duke e cilëaur atë si
Conte në pritje të rezultatit të testit ndaj koronavirusit, qëndron larg skuadrës Interi u kthye në stërvitje këtë javë, por raportohet se Antonio Conte ende po pret rezultatet e testit COVID-19, pranda
Si sot 8 vite më parë Juventus fitoi titulllin e parë me Antonio Conten (FOTO LAJM) Si sot 8 vite më parë më 6 maj 2012 Juventus fitonte titullin e parë pas Calciopolit me në krye Antonio Conten që sot ës
Conte optimist: Nëse sillemi kështu, koronavirusi nuk do rikthehet “Tani janë përcaktuar pragjet e alarmit, mund të studiojmë një parashikim të mundshëm të hapjeve me diferencime gjeograf
SHKAKU/ Oxlade-Chamberlain dhe Van Dijk refuzojnë Chelsean Dyshja e Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain dhe Virgil Van Dijk nuk shkuan te Chelsea për shkak të trajneri italian, A