999 rezultate për

concept

Volkswagen Sport Coupe GTE Concept me pamje të re (FOTO LAJM) Volkswagen së fundmi pritet të sjellë në treg modelin e modifikuar të Sport Coupe GTE Concept. "Në këtë veturë janë të b
Audi prezanton e-tron Quattro Concept 506 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Audi duket se po punon për të sjellë në treg modelin e tij më të fundit e-tron Quattro Concept. Ky është një model që ka
BMW ka gati modelin M4 GTS Concept (FOTO LAJM) BMW ka gati modelin më të ri M4 GTS, i cili përfaqëson versionin më të shpejtë serik. BMW M4 GTS posedon panelin e bë
Hashim Thaci: "Greater Albania", a concept made up by Serbia Deputy Prime Minister and Foreign Minister Hashim Thaci said that Rama never mentioned the concept of Greater Albania, b
Volkswagen CC me 350 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Volkswagen duket se është gati të bëjë prezantimin e modelit të tij më të ri Volksëagen CC. Makina është një model në ve
Ivanov's visit to Belgrade undermines Edi Rama's visit Macedonian President Ivanov is currently located in Belgrade, where he will meet top officials of the state. This visit
Volvo vjen me një makinë të re (FOTO-LAJM) Pas makinave Volvo Concept Coupe dhe Concept XC Coupe, në sallonin e makinava në Gjenevë Volvo sjell edhe modelin Estate
“Solid Concepts” krijon pistoletën 3D (VIDEO) “Solid Concepts” krijon pistoletën e çelikut 3D të printuar. Mendohet që operacioni i armëve të zjarrit është i bazuar n
Concept iPhone 5, miliona klikojnë këtë video (VIDEO) Dy javë më parë, në Youtube është publikuar një video e cila për vetëm dy javë ka kaluar 13 milion shikime. Bëhet fjalë
BMW i8 Concept (FOTO LAJM) Shenja e shkronjës së vogël "i", të rikujton modelet e Hyundai-t, por këtë herë bëhet fjalë për vijën speciale të modele
BMW M5 Concept i gatshëm për Shanghai Auto Show BMW për panairin e veturave në Gjenevë ka paralajmëruar versionet e modeleve M5 dhe 6 Coupe, por duket se kinezët do ta
Mitsubishi i ri, vërtet impresionues Mitsubishi Motors Corporation (MMC) në sallonin e ardhshëm të automobilave në Gjenevë, i cili mbahet në fillim të muajit
Audi Hydron Concept, edhe për tokë edhe për ujë Disenjatori David Cardoso e projektoi Audi Hyron Concept të dedikuar për udhëtim nëpër tokë dhe ujë. Audi Hydron Concept