999 rezultate për

commisso

Juventusi pret pas "derës", Fiorentina e hapur për largimin e sulmuesit Federico Chiesa nuk është i pashitshëm. E pranon vetë presidenti i Fiorentinës, Rocco Commisso, i cili gjithashtu është
Presidenti i Fiorentinës: Shanset janë të mëdha që ky sezon nuk do të përfundohet Presidenti i Fiorentina, Rocco Commisso, ka dhënë mendimet e tij lidhur me sezonin aktual. Rocco Commissoka insistuar
Presidenti i Fiorentinës ngushëllon shqiptarët për tërmetin përmes Albeu.com (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit ishte shkatërrimtar për Shqipërinë. Solidariteti nga shumë vende, organizata dhe persona me influ