999 rezultate për

colorado

Mediat zviceriane e bëjnë të sigurtë: Gashi te kjo skuadër në janar Që nga marsi i këtij viti, Shkëlzen Gashi është pa skuadër pasi Colorado Rapids e largoi nga ekipi bomberin edhe pse kis
U largua nga Colorado, flet Gashi: Më lanë të luaj vetëm me të rinjtë e ekipit Shkëlzen Gashi u largua nga Colorado teksa klubi vendosi të mos e përfshijë sulmuesin në planet e skuadrës. Për mënyr
Gashi largohet nga Colorado, mbetet pa ekip Shkëlzen Gashi ka qenë pjesë e Colorado Rapids këto 3 sezonet e fundit. Megjithatë klubi ka vendosur që ta largojë s
Shkëlzen Gashi shënon gol në fitoren e Colorado Rapids (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Shkëlzen Gashi, ka shënuar golin e parë në sezonin e ri me Colorado Rapids në ligën elitare amerikane
Gashi në garë për lojtarin e muajit te Colorado Rapids Pas disa ndeshjeve të para në hije, Shkëlzen Gashi është rikthyer sërish të jetë protagonist te Colorado Rapids. Sulmues
E qeshura e një vrasësi serial, zbulohen pas 40 vitesh fotot "përbindëshit" që vrau 30 gra (FOTO LAJM) Ted Bundy është një vrasës serial, i cili u akuzua dhe dënua për vrasjen e plot 30 vajzave dhe grave në Colorado të Shte
Colorado Rapid falënderon në shqip fansat kuqezi që e kanë mbështetur Klubi i Colorado Rapids ka falënderuar tifozët shqipatrë që kanë mbështetur këtë skuadër dhe ShkëlzenGashin në aventurën
Ky gol i Gashit është votuart më i bukuri në Amerikë (VIDEO) Nuk kanë të ndalur vlerësimet për Shkëlzen Gashin. Sulmuesi kuqezi në Amerikë ka gjetur tokën e tij të premtuar. Goditja
Këto janë 15 shtetet që do të vendosin për Presidentin e ardhshëm amerikan Qytetarët amerikanë votojnë sot për të zgjedhur Presidentin e 45-të të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Gara mes re
Amerika po "çmendet" nga ky gol i mrekullueshëm i Gashit (VIDEO) Shkëlzen Gashi është kthyer në idhull te Colorado teksa mbrëmë ka shënuar një gol të mrekullueshëm që po habit të gjithë
Shkëlzen Gashi merr dy çmime speciale në Amerikë Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Shkëlzen Gashi ka marr një tjetër çmim nga skuadra amerikane, Colorado Rapids. Gashi
Gashi i pandalshëm, shënon sërish në Amerikë (VIDEO) Shkelzen Gashi nuk di të ndalet në Amerikë. Futbollisti i kombëtares sonë shënoi për ekipin e tij Colorado Rapids në bar
Gjithë shqiptarët bëhen bashkë për Gashin (FOTO) Shkëlzen Gashi është ndër lojtarët më të pëlqyer te Colorado Rapids, teksa u zgjodh lojtari më i mirë shtatorit ditë më
"Zgjohet" Gashi, shënon dy gola për Coloradon (VIDEO) Shkëlzen Gashi më në fund është "zgjuar" në Amerikë, pasi ka shënuar dy gola për ekipin e tij. Sulmuesi i Kombëtare
Ja sa e ka rrogën Shkëlzen Gashi Futbollisti Shkëlzen Gashi ndodhet në mesin e 15 lojtarëve më të paguar në kampionatin amerikan. Nga të dhënat zyrtar
Gashi shënon me Coloradon, ndal Drogbanë (VIDEO) Shkëlzen Gashi ka shënuar golin e dytë për këtë sezon me Coloradon në sfidën ndaj Montrealit të Didier Drogba. Sulmue
MLS, Gashi titullar ndaj Real Salt Lake Në javën e pestë të Kampionatit Amerikan të Futbollit, Colorado Rapids ku aktivizohet sulmuesi shqiptar, Shkëlzen Gashi,
Gashi: Refuzova Zvicrën, por nuk jam penduar Blerja e fundit i Colorado Rapids, Shkëlzen Gashi ka folur gjerë e gjatë me mediat amerikane në prag të nisjes së kampio
Shkëlzen Gashi zhvillon stërvitjen e parë me Colorado Rapids (FOTO LAJM) Shkëlzen Gashi zhvilloi stërvitjen e parë në radhët e skuadrës së Major League Soçer, Colorado Rapids. Faqja zyrtare
Shkëlzen Gashi kthehet në problem te Colorado (VIDEO) Shkëlzen Gashi ka nisur aventurën e tij me Colorado Rapids, teksa ka kryer edhe stërvitjet e para fillimit. Një prit