999 rezultate për

coleen

Wayne dhe Coleen shijojnë pishinën në Las Vegas (FOTO LAJM) Wayne Rooney dhe bashkëshortja e tij Coleen vazhdojnë pushimet e tyre luksoze në Las Vegas të SHBA-ve. Pas fotove të pub
Harrohet Botërori! Wayne dhe Coleen, pushime në Las Vegas (FOTO LAJM) Anglia bëri një apraqitje të turpshme në Botërorin "Brazil 2014" duke dalë që në fazën e grupeve dhe duke mos e shijuar
Coleen në Brazil për të mbështetur Rooney-n (FOTO LAJM) Humbja 2-1 ndaj Italisë nuk ka lënë shije të mirë te Anglia, por humbja e Uruguajit me Kosta Rikën i mban lart shpresat
Gruaja e Rooney tashmë edhe modele (FOTO LAJM) Coleen Rooney ka treguar format në një set fotografik për linjën e re të rrobave të banjës të krijuar prej saj për një m
Rooney diskuton të ardhmen, Coleen me pushime (FOTO LAJM) Bashkëshorti i saj përflitet se ka gati kontratën e re me Manchester United, që është gati të zgjidhë qesen vetëm që ai
Wayne kualifikohet në Botëror, Coleen shijon plazhin (FOTO LAJM) Coleen Rooney me siguri i ka shijuar pushimet familjare në Barbados, duke u kujdesur edhe për dy djemtë e saj Klay dhe K
Coleen Rooney tregon rezultatet e fitnesit në Barbados (FOTO LAJM) Coleen Rooney po punon fort që të arrijë formën optimale pesë muaj pasi solli në jetë djalin e saj të dytë, Klay. Bash
Wayne dhe Coleen në Glastonbury Festival (FOTO LAJM) Sulmuesi i Manchester United dhe Kombëtares angleze Wayne Rooney dhe bashkëshortja e tij Coleen kanë marrë pjesë dje në
Wayne dhe Coleen Rooney te Rihanna (FOTO LAJM) Ajo vetëm para tre javësh solli në jetë djalin e saj të dytë, por kjo nuk e ka ndalur Coleen Rooney të kalojë një mbrëmj
Wayne Rooney, baba për herë të dytë (FOTO LAJM) Update - Wayne Rooney është bërë baba për herë të dytë, pasi bashkëshortja e tij Coleen Rooney ka sjellë në jetë djalin
Rooney baba për herë të dytë Sulmuesi i Anglisë dhe Manchester Unitd, Wayne Rooney pritet së shpejti të bëhet baba për herë të dytë, raporton Sport N