999 rezultate për

colchoneros

Simeone nuk ngopet me Suarez, Cavani shumë afër Atletiko Madrid është forcuar këtë verë me një sulmues si Luis Suarez, por duket se Diego Simeone nuk është i kënaqur ve
Atletico dhe Sevilla ndajnë pikët, "Los Colchoneros" humbin tjetër shans për të rikthyer në Champions (VIDEO) Atletico e Madridit humbi një mundësi të mirë për t’u rikthyer në zonën Champions të renditjes, pasi nuk shkoi më shumë
Ivan Rakitic i vendosur, nis bisedimet me rivalin e Barcelonës Msfushori kroat i Barcelonës është i vendosur për tu larguar nga klubi katalanas gjatë afatit kalimtar të verës edhe pse
Pse dështoi transferimi i Cavanit te Atletico? E zbulon presidenti i "Los Colchoneros" Edison Cavani ishte shumë pranë kalimit të Atletico Madridit, zërat për një kalim të tijin në Madrid ishin deri në ditët
Nuk po gjenë hapësira te PSG, Cavani në planet e Atleticos "Los Colchoneros" janë në kërkim të një sulmuesi të madh për sezonin e ardhshëm Atletico Madridi është në kërkim të n
Chelsea kërcënon Atleticon për Alvaro Moratan Chelsea i Londrës kërcënon Atleticon e Madridit për Alvaro Moratan. Klubi londinez ka bërë të ditur se do kthejë në Prem
Atletico i kthehet "dashurisë së vjetër", ka gati 30 milionë euro Diego Costa pas "SMS" se nuk bënë më pjesë në planet e trajnerit Antonio Conte dhe nuk i mbetet gjë tjetër veçse të kërk
Diego Costa largohet nga Chelsea vetëm nëse ... Diego Costa do të largohet nga Chelsea vetëm për Atleticon e Madridit. Bomberi 28-vjeçar i ka mbyllur duart një transfer
Sonte Real-Atletico, "Los Colchoneros" duan hakmarrjen Sonte në mbrëmje do të luhet gjysmëfinalja e parë e Ligës së Kampionëve mes Realit dhe Atletico Madrid që së fundmi ësht
Simeone kërkon një bomber, ja 8 kandidatët (FOTO LAJM) Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone është në kërkim të një bomberi për sezoni e ri. Pas blerjeve të Nicolas
Atletico, klauzolë anti-Real për Griezmann Shqetësimi i madh i Atleticos së Madridit për sezonin e ardhshëm quhet Antoine Griezmann. Sulmuesi francez ka shkëlqyer
Cerezo: S'kemi preferenca për shortin, por nuk dua Realin Për të dytin sezon radhazi Atletico Madrid do të luajë në fazën cerkefinale të Uefa Champions League. "Los Colchoneros"
Atletico-Simeone, rinovimi gjithmonë e më pranë Diego Pablo Simeone dhe Atletico Madrid, një histori që pritet të vazhdojë të paktën deri në fund të vitit 2017. Tekniku
Top 11 i javës në La Liga (FOTO LAJM) Me përfundimin e ndeshjeve të javës së 22 në La Liga, ku spikat mbi të gjitha humbja turpëruese 4-0 e Real Madrid përbal
Atletico-Real, goli fantastik i Saul (VIDEO) Atletico Madrid e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme derbin kundër Real Madrid. Djemtë e Diego Simeones po kryes
Real e Barça në presion, Atletico e nis me fitore (VIDEO) Atletico Madrid e ka nisur me këmbën e mbarë vitin 2015. "Los Colchoneros" fituan përballë Levantes në ndehsjen e javës
City ndjek Mandzukiç, gati 30 milionë euro Sipas asaj që shkruan sot e përditshmja britanike "Daily Star", Manchester City po përgatit ofertën për Mario Mandzukiç,
Simeone: Do të qëndroj te Atletico Diego Simeone qetëson tifozët e Atleticos së Madridit. Edhe pse së fundmi po flitet shumë për një largim të mundshëm të
Atletico Madrid, goleadë kampionësh (VIDEO) Atletico Madrid u përgjigjet me të njëjtën monedhë Barcelonës dhe Real Madrid. "Los Colchoneros" shkatërruan 4-0 Sevilla
Godasin "Los Colchoneros", Reus shumë pranë Atletico-s Atletico Madrid i Diego Simeones është gati të bëjë një goditje të madhe në merkaton e verës. Sipas asaj që shkruan span