999 rezultate për

colak

"Jam ftohur tani dhe nuk duhet ta kisha bërë atë", Grezda reagon pas sherrit me lojtarin kroat (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar i Osijekut, Eros Grezda është paslasur fizikisht me lojtarin kundërshtar të Rijekës, Anonio Mirko Ç