999 rezultate për

cola

Zhdepën në dru policin 9 vite më parë, dy kushërinjtë zbulohen nga shishja "Coca-Cola" Prokuroria dhe policia e Laçit, kanë arritur të zbardhin një ngjarje të ndodhur 9 vite më parë në Mamurras, ku një efekt
ZYRTARE/ Dias nën urdhërat e Guardiolas, Otamendi në Portugali Manchester City dhe Benfica kanë mbyllur marrëveshjet me njëra tjetrën për Ruben Dias dhe Nicolas Otamendi. Pas negoc
Zhbllokohet sfida Moldavi-Kosovë, e pësojnë Dardanët (VIDEO) Moldavia ka ndëshkuar Kosovën me autor Nicolaescu i cili realizoi në minutën e 19.
"Pushtuan" rrjetin, publikohen pamjet e veçanta kur Brooklyn Beckham i propzon Nicola (FOTO LAJM) Prej 6 muajsh në lidhje me Nicola, djali i David dhe Victori Beckham ka treguar se është vërtet romantik. Brooklyn "p
Gati "llokumet", fejohet djali romantik i David Beckham (FOTO LAJM) Brooklyn Beckham është fejuar! 21-vjeçari, i cili është djali i Davidit dhe Victoria Beckham , i ka propozuar të dash
Behrami kërkon të dëshmoi që nuk është i "mbaruar" Mesfushori me prejardhje kosovare, Valon Behrami, ka zbuluar arsyen pse u kthy në Serie A, te skuadra e Genoas. 35 vj
Giggs flet për zënkën e tij me Ronaldon, e gjitha ndodhi për një "Cola Cola" Ryan Giggs ka deklaruar se ka patus nje perplasje me Cristiano Ronaldon për të pirë një ‘Coca Cola’ në mëngjes. Ole
"Jam ftohur tani dhe nuk duhet ta kisha bërë atë", Grezda reagon pas sherrit me lojtarin kroat (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar i Osijekut, Eros Grezda është paslasur fizikisht me lojtarin kundërshtar të Rijekës, Anonio Mirko Ç
Scolari i kërkon Neymarit që të kthehet te Barcelona Ish-trajneri i Kombëtares së Brazilit, Luiz Felipe Scolari, i ka kërkuar Neymar që të kthehet te ish-skuadra e tij, Barc
Scolari këshillon Neymarin të transferohet te kjo skuadër Trajneri brazilian, Luis Felipe Scolari, ka këshilluar Neymarin të rikthehet te Barcelona. Scolari, që ka stërvitur N
Scolari zbulon se Drogba dhe Anelka e shkarkuan nga Chelsea Luiz Felipe Scolari ka zbuluar se prishja e marrëdhënieve me Didier Drogba dhe Nicolas Anelka çuan në shkarkimin e tij s
Coca cola nuk pranon të heqë nga tregu shishet plastike Coca-Cola nuk do të ndalojë shitjen e pijeve në shishe plastike me një përdorim të vetëm, sepse sipas tyre do të zvogëlo
Arsenali fiton supersfidën ndaj Manchester United, fitorja e parë për Artetan (VIDEO) Arsenal ka fituar ndeshjen e madhe të javës së 21-të të Premier League, pasi ka mundur 2-0 Manchester United në shtëpi.
Mos i ndani këto produkte nga dieta juaj nëse doni të bini nga pesha Në Amerikë obeziteti është kthyer në një epidemi, ndërkohë që edhe shtetet e tjera të botës nuk mbeten pas. Humbja e pe
Kur të kuptoni se çfarë shndërrohet "Coca Cola" në trup, do hiqni dorë Supozimi se pija e gazuar ‘Coca Cola’ mund t’i bëjë dëm organizmit ka qëndruar ndër vite. Studime të mëparshme e kanë
Merr fund dilema, ky është truku në reklamat e Coca-Colës që askush s'e kishte kuptuar deri tani E keni munduar veten tuaj duke e pyetur: Si është e mundur që në reklamën e Coca-Cola, personazhi kryesor arrin që të pi
Njihuni me 5 blerjet më të shtrenjta në histori të Arsenalit, në listë bën pjesë dhe Mustafi Arsenal sapo zyrtarizoi blerjen e fundit, Nicolas Pepe nga Lille për një vlerë rekord të klubit prej 80 milionë euro.
ZYRTARE/ Arsenal kryen transferimin e Pepe për një vlerë rekord Arsenali ka konfirmuar edhe zyrtarisht blerjen e Nicolas Pepe nga Lille për vlerën e 80 milionë eurove. Nicolas Pepe
ZYRTARE/ U ble 80 milion euro, mbërrin në aeroportin e Londrës bomberi i Lille (VIDEO) Arsenal ka arritur një tjetër transferim të bujshëm. Skuadra londineze derdhi në arkat e Lilles plot 80 milionë euro
Dalja e Prishtinës mbushet me Coca-Cola (VIDEO) Një kamion transportues që barte pijen më të famshme në botë "Coca-Cola" është aksidentuar në magjistralen Ferizaj – Pri