999 rezultate për

cocciante

Zbulohet i ftuari special në Festivalin e RTSH (FOTO LAJM) Si çdo fundvit, edhe këtë dhjetor do të zhvillohet “Festivali i RTSH” në të cilin do të këndojnë jo vetëm konkurrentët,
Elhaida Dani vjen me këngë dhe album të ri (VIDEO) Nuk mund të kishte asnjë titull tjetër veç emrit të saj. Shqiptarja që fitoi zemrat e miliona italianëve ia doli jo vetë
"The Voice of Italy" e fiton Elhaida, Nishani dekoron Coccianten (FOTO-LAJM) Presidenti i Republikës, Bujar Nishani dekoroi sot kantautorin italian Ricardo Cocciante për triumfin e këngëtares shkod
Duet i shkëlqyer i Elhaida Danit me Riccardo Cocciante (VIDEO) Duet fantastik i Elhaida Danit me trajnerin e saj në The Voice of Italy, Riccardo Cocciante, të cilët kënduan këngën "Ma
Richardo Cocciante "çmendet" pas Elhaidas Këngëtarja shkodrane, Elhaida Dani, po kor suksese të njëpasnjëshme në "The Voice Italy", duke i kaluar fazat një nga nj