999 rezultate për

coca

Zhdepën në dru policin 9 vite më parë, dy kushërinjtë zbulohen nga shishja "Coca-Cola" Prokuroria dhe policia e Laçit, kanë arritur të zbardhin një ngjarje të ndodhur 9 vite më parë në Mamurras, ku një efekt
I lodhur nga Luana, Krenar Çoçaj ankohet për herë të parë publikisht (FOTO LAJM) Në llogarinë e saj në Instagram, Luana Vjollca tregon vazhdimisht se është e impenjuar me punë nga mëngjesi në darkë, du
Luana Vjollca konfirmoi dasmën me Krenar Çoçajn?! (FOTO LAJM) 10 ditë më parë, në media bëri bujë lajmi se Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kanë planifikuar të martohen brenda këtij vi
Coca cola nuk pranon të heqë nga tregu shishet plastike Coca-Cola nuk do të ndalojë shitjen e pijeve në shishe plastike me një përdorim të vetëm, sepse sipas tyre do të zvogëlo
Pas 6 vitesh bashkë, fejohen Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me Krenar Çoçajn i cili tash
Zbulohet sot busti i dëshmorit Reshat Çoçaj Ditwn e sotme në Gjonaj të Hasit, do tw zbulohet busti i dëshmorit Reshat Çoçaj. Zbulimi i bustit bëhet me rastin e f
Kur të kuptoni se çfarë shndërrohet "Coca Cola" në trup, do hiqni dorë Supozimi se pija e gazuar ‘Coca Cola’ mund t’i bëjë dëm organizmit ka qëndruar ndër vite. Studime të mëparshme e kanë
Merr fund dilema, ky është truku në reklamat e Coca-Colës që askush s'e kishte kuptuar deri tani E keni munduar veten tuaj duke e pyetur: Si është e mundur që në reklamën e Coca-Cola, personazhi kryesor arrin që të pi
Dalja e Prishtinës mbushet me Coca-Cola (VIDEO) Një kamion transportues që barte pijen më të famshme në botë "Coca-Cola" është aksidentuar në magjistralen Ferizaj – Pri
A e dini çfarë do të thotë fjala "Coca Cola"? Coca Cola është një ndër fjalët më të njohura në botë pras asaj "Ok", megjithatë pak e dinë kuptimin e saj. Ajo vjen
Fundjavë luksi për Luanën dhe Krenar Çoçajn, zbuloni sa kushton hoteli (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja Luana Vjollca ndau me fansat një video ku tregonte se po largohej nga Shqipëria. Destinacion
Drogë me vlerë 1.3 milionë dollarë, në pranga pronari i Coca-Cola greke dhe aktori i famshëm (FOTO LAJM) Kreu i Coca-Cola greke Alki David është arrestuar në St Kitts, së bashku me partnerin e tij të biznesit miliarder pasi n
Kapet bosi i Coca Cola-s, iu gjet 1.3 milion euro kanabis në avion (FOTO LAJM) Kreu i Coca-Cola greke Alki David është arrestuar në St Kitts, së bashku me partnerin e tij të biznesit miliarder pasi n
Gjatë luftës Haradinaj, Time Kadrijaj dhe Zeka shijonin Coca-Cola në dritën e qiririt (FOTO LAJM) Milaim Zeka, përmes llogarisë së tij në Facebook, ka publikuar një foto të rrallë nga lufta e Koshares. Zeka në këtë
Coca-cola po sfidohet nga një kompani në Zvicër Coca-Cola është ndër kompanitë më të fuqishme në botë. Çdo produkt i saj bëhet hit në tërë botën. Por një kompani në
Për tu marrë shembull, falet gjaku në Gjilan Një i vdekur e shumë të lënduar ishte bilanci i aksidentit në Gjilan që ndodhi para pak kohësh. E familja e viktimës
E keni menduar sa ton plastik në vit përdor “Coca-Cola”? Fondacioni "Ellen MacArthur" ka zbuluar për herë të parë se sa ton plastik në vit përdor kompania e fuqishme "Coca-Cola"
Jeni njohur me trendin më të ri, qumësht me Coca Cola (FOTO LAJM) Një trend i ri është shfaqur së fundi në rrjetet sociale. James Felton, një shkrimtar komedie, kohët e fundit ka ndar
Në orën 20:00 ndizen qirinj në Gjilan Një aksident trafiku në Gjilan, i cili ka ndodhur me gjasë si pasojë e prishjes së frenave të një kamioni transportues,
Indetifikohet personi që ndërroi jetë nga aksidenti në Gjilan Aksidenti i shkaktuar nga një Kamion në Gjilan ka lënë një të vdekur dhe 20 të lëndur ku dy prej tyre janë në gjëndje të