999 rezultate për

coba

"Më kanë kaluar gabimisht rrogën e Eni Çobanit", moderatori shqiptar rrëfen incidentin I ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, u përball që në hyrje me “ngatërresën” e moderatores së programit. Pas kohë më
Artistja shqiptare tregon kurthin që i ngritën: Më futi disa burra në shtëpi Ditën e sotme në “Shihemi në gjyq” është trajtuar historia e dhimbshme e artistes së njohur Burbuqe Rada. Në muajin Q
"Gjithmonë të kam dashur", Eni Çobani bën dedikimin misterioz nga plazhi (FOTO LAJM) "Të doja dje, të dua prapë, gjithmonë të kam dashur, gjithmonë do të dua." Dedikimi i mësipërme ndonëse paksa i pabes
Drejtoresha e famshme e Ramës i doli kundër, deputetja socialiste: Grerëz! "Jam për lista 100% të hapura. Jo për këto metodat e hedhura rishtazi nga Rilindja. Listat e hapura do të sillnin disa a
Historia e pazakontë e Avniut: U njohën në Facebook, më pëlqeu si pamje por kishte 5 fëmijë Rubrika “Shihemi në gjyq”,nuk u zhvillua në studion e së Dielës Shqiptare, por në zyrën e ndërmjetëses Eni Çobani, aty k
Plas sherri mes shokëve: Të besova, por ti më ke mashtruar Shkak për mosmarrëveshje midis dy ish-shokëve është bërë një shumë parash që Arbeni i dha shokut të tij Albertit. Nuk e
"Plas" sherri mes vëllezërve: Gruaja më bridhte me dashnorët dhe ti nuk më tregove Rubrika “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli ditën e sotme problematikën mes dy vëllezërve. Mynyri zbuloi një sekret për g
Callejon lë mustaqe, plasin memet dhe e krahasojnë me Escobarin (FOTO LAJM) Jose Callejon ka befasuar me paraqitjen e tij. Spanjolli në ndeshjen ndaj Interit në gjysmëfinalen e tij u pa teksa kish
"Thonë se ngjajmë", Eni Çobani krahason veten me këngëtaren e famshme botërore (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në rrjetet sociale, avokatja e njohur, Eni Çobani ka treguar se me kë personazh të njohur ngjason
E kishit vënë re dhe ju?! Eni Çobani është sozia e këngëtares me famë botërore (FOTO LAJM) Eni Çobani është një nga juristet më të njohura në vend, e cila është dhe tepër aktive në rrjete sociale. Ajo ndan me
Rrufeja vret 15 kokë bagëti në Gramsh, shpëtojnë mrekullisht 4 çobanët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Gramsh, ku shkrepëtima e rrufesë ka vrarë 15 kokë bagëti. Për fat të mirë
Eni Çobani bën dedikimin romantik: Kur të putha e kuptova (FOTO LAJM) Juristja shumë e dashur për publikun që ka ndihmuar shumë shqiptarë në zgjidhjen e çështjeve të tyre ligjore, Eni Çobani
Pjesë e bandës së rrezikshme të drogës, si u kap çobani shqiptar në Janinë Një çoban shqiptar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se është pjesë e një bande të trafikut të drogës. Ai kër
Zbulohen sekretet 1,300 vjeçare të fiseve Maja Arkeologët thanë se fundmi se kanë zbuluar një sekret 1,300-vjeçar të fiseve Maja falë teknologjisë moderne që mund të e
"Ishim të detyruar", çoi të ëmën te Eni Çobani, djali sqaron të vërtetën (VIDEO) Puntata e djeshme në "Përputhen" nisi me debate të zjarrta mes konkurentëve dhe opinionistit Olti Currit. Ishte Brike
Sherr mes vëllezërve në emision: Ke 23 vite që mashtron, më jep lekët! Seanca e ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në gjyq” në Tv Klan, solli sot konfliktin midis dy vëllezërve. Prej 23 vite
"Escobari" turk mbetet në burg, Baybasin: Kam 40 ditë këtu, duhet të isha liruar Gjykata Penale e Tiranës dha sot masën e sigurimit “arrest me burg pa afat” për trafihttp://www.albeu.com/dokumenta/foto
Eni Çobani "thyen rregullat", prezanton publikisht bashkëshortin me rastin e veçantë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, bashkëshorti i jursites së njohur shqiptare, Eni Çobanit, feston ditëlindjen e tij. Juristja nuk ka ha
Do t'a hidhte në gjyq, Eni Çobani ka një kërkesë për Agron Llakajn Kohë më parë aktori i humorit Agron Llakaj imitonte vazhdimisht Eni Çobanin në spektaklin e humorit “Al Pazar”. Enit
Dëshmia e gruas i lë pa fjalë të gjithë: Ish-burri ka pasur 50 gra, i nxirrte lakuriq Rubrika “Shihemi në Gjyq” në emisionin “E Diela Shqiptare” në Tv Klan solli historinë e pazakontë të zonjës Deliko, e ci