999 rezultate për

cmimet

MAQEDONI/ Sonte në mesnatë shtrenjtohen çmimet naftës dhe benzinës Benzina nga sonte në mesnatë shtrenjtohet për një denarë, ndërsa dizeli shtrenjtohet për një denar e gjysmë. Çmimi i
Mijëra euro veshja, Getinjo nuk pyet për çmimet (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Getinjo, mundohet që gjithmonë të paraqitet me stil dhe i kuruar në detaje para publikut. Duke
Basha akuza Ramës për ekonominë: Gjatë pandemisë çmimet u rritën më shumë Kreu demokrat Lulzim Basha ka reaguar për të dhënat e publikuara nga EUROSTAT, në të clat Shqipëria u rendit e katërta n
Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella publikoi pak kohë më parë në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Ins
Sa do të kushtojë vaksina kundër koronavirusit? Kompania gjermane e bioteknologjisë nga Mainz, BioNTech, e cila po bashkëpunon me Pfizer për të zhvilluar një vaksinë ku
Mjeku demaskon çmimet e testit të COVID-19 në Shqipëri: Normë fitimi mbi 1000% Mjeku infeksionist Erion Dasho, përmes një postimi në facebook, ka publikuar çmimin e një testi të shpejt COVID-19 në in
Çmimet e ilaçeve në Kosovë, më të shtrenjtat në rajon Qytetarët e Kosovës paguajnë 10 milionë euro në vit barna më shtrenjtë sesa qytetarët e vendeve të rajonit, thonë nga Od
Lista më e çuditshme që mund të imagjinoni, 4 produktet më të konsumuara gjatë pandemisë Kafe e shpejtë, salcë domatesh, mbathje për joga dhe atlete të kompanisë Nike janë gjithandej në listën e blerjeve. Uji
Komentuesit shpërthejnë pas fotove të Ramës: Po hamë mbeturina! Pavarësisht se është një ndër fushat më të painvestuara në Shqipëri, kryeministri Rama ka postuar foto nga ajri për bujq
Maqedonia e Veriut vendi më i lirë për të jetuar Maqedonia është ndër vendet me çmimet më të ulëta për produktet dhe shërbimet e përdorura nga qytetarët. Së bashku me ve
Bien çmimet e veturave me naft në Gjermani, kushtojnë deri në 1000 euro Në Gjermani ka rënë dukshëm çmimi i veturave me lëndë djegëse naftë. Kjo ndodhi pasi që shteti ka vendosur që nga vje
Koronavirusi ul çmimet e futbollistëve, Messi zbret në vendin e 9-të, Ronaldo as në top 30-she (FOTO LAJM) Pozitën dy dhe tre e ndajnë Raheem Sterling dhe Neymar, që të dy vlejnë 128 milionë euro. Top 5shen e mbyllin Mane dh
Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagra
Presiendeti i UEFA-s: Çmimet e futbollistëve do të bien Edhe Ceferin beson çmimet e futbollistëve do të bien. 100, milionë, 200 milionë, madje ka shkuar deri në 222 milionë
Rajoni turistik italian gjen mënyrën ideale për të tërhequr turistë: Përgjysmohen çmimet! Rajoni turistik i Italisë, Siçilia ka vendosur të përgjysmojë çmimet e fluturimeve për të tërhequr turistët në përfundim
Kriza nga koronavirusi ul ndjeshëm çmimet e lojtarëve, Ronaldo nuk kushtonte kaq nga viti 2008 (FOTO LAJM) Po bëhet gati një muaj që futbolli është pezulluar për shkak të koronavirusit. Pothuajse të gjitha ligat janë pezullu
Paradoks i tmerrshëm: Çmimi i karburantit ulje në gjithë botën, në Shqipëri tre herë më shtrenjtë Ekonomia botërore po pëson krizë si pasojë e pandemisë. Teksa çmimi naftës dhe benzinës ka pësuar një rënie drastike në
Gucci e Prada shquhen për çmimet luksoze, a po ndihmojnë sot botën? Guçi Marka italiane ofroi 1,100,000 maska kirurgjikale dhe 55,000 veshje mjekësore. Guçi gjithashtu po ndihmon në fus
Çmime stratosferike për ilaçe e fruta-perime, e pësojnë keq 6 biznesmenë (VIDEO) Policia ka vijuar kontrollet për parandalimin dhe goditjen e rasteve të abuzimit me çmimet e medikamenteve, produkteve u
Shfrytëzuan situatën dhe ngritën çmimet e medikamenteve e ushqimeve, e pësojnë keq shitësit Policia e Shtetit ka proceduar 4 persona pasi kanë abuzuar me çmimet e medikamenteve, produkteve ushqimore dhe fruta-per