999 rezultate për

closer

Rama: Move closer to EU as a team We cannot move towards Europe by attacking each other. This was Rama's message during a conference organized in the Day
Hollande prishet me aktoren, kthehet tek gazetarja (FOTO LAJM) Revista "Closer" i ndezi fitilin kësaj historie dhe po ajo mund ta shuajë sërish atë. Po flasim për lidhjen mes presiden
Francë, zbulohet dashuria sekrete e Presidentit Hollande (VIDEO) Sipas të përjavshmes franceze "Closer", presidenti francez Francois Hollande, 59 vjec dhe artistja Julie Gayet, 42, kanë
Cher më e bukur se kurrë (FOTO-LAJM) Ndonëse ka një karrirë të gjatë prej 4 dekadash dhe është plot 67 vjeç, këngëtarja Cher duket kaq e mahnitshme në foton
Francë, ndalohet publikimi i fotove të Kate Midellton Një gjykatë franceze vendosi bllokimin e publikimit fotove gjysme të zhveshura të Dukeshës së Keimbrixh Keit Midleton. U
Defense minister: Serbia closer to EU than ever Serbian Defense Minister Dragan Sutanovac has stated that Serbia is now closer to Europe than ever, despite the fact tha
Berisha: Everything to bring Albania closer to EU Prime Minister Sali Berisha said in Parliament on Thursday that the government would do everything possible to bring Alb
World moves closer to food price shock (FT) -- The world has moved a step closer to a food price shock after the US government surprised traders by cutting sto