999 rezultate për

clement

Zyrtare: Swansea City shkarkon trajnerin Paul Clement (FOTO LAJM) Swansea ka njoftuar se ia ka shkëputur kontratën trajnerit të mirënjohur Paul Clement, pas rezultateve të dobëta. “Ne
Konfirmimi i gazetës së Vatikanit: Katër Papë kanë pasur origjinë shqiptare Gazeta zyrtare e Vatikanit konfirmon se katër Papë kanë pasur origjinë shqiptare. Në një artikull të Giovanni Armillota
Goli më i bukur i kësaj vere (VIDEO) Nuk shënon Cristiano Ronaldo por shënon Clement Grenier, nuk dhuron spektakël CR7 por dhuron sulmuesi i Olympique Lyon.
Clemente: Barça, lojë e mërzitshme Ish-trajneri i Kombëtares së Spanjës dhe aktualisht në krye të Kamerunit, Javier Clemente, ka bërë një analizë për klubi
Clemente: Trajner i ri i Kamerunit Spanjolli Havijer Clemente është trajneri i ri i reprezentacionit të Kamerunit, shkruan "Marka". Profesionisti 60-v