999 rezultate për

claude

Brexit, Jean-Claude Juncker thotë se shanset për marrëveshje janë rritur Zyrtarët kryesorë të BE-së kanë shprehur optimizëm se një marrëveshje për Brexit mund të arrihet deri në fund të vitit.
Juncker "tapë" në samitin e NATO-s (VIDEO) Presidenti i Komisionit Evropian Jean Claude Juncker mbrëmë para mbrëmjes se liderëve të NATO-s ka humbur balancën dhe d
Reforma në BE, s’ka zgjerim deri në vitin 2019 “Era është sërish e favorshme për velat e BE-së”, thotë presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker, që sheh n
Blendi Fevziu takon Jean Claude Van Dammen (FOTO LAJM) Gazetari i njohur dhe i suksesshëm Blendi Fevziu gjithmonë e ka shprehur në rrjetet sociale pasionin e tij për të udhë
Jean-Claude Van Damme, një "shqiptar" kundër serbve (VIDEO) Koreografi i famshëm i filmave me sporte luftarake Pjetër Malota është regjisori i filmit Kill ‘em All i cili do të dalë
BE i kundërpërgjigjet Erdoganit: Ska antarësim nëse rikthen dënimin me vdekje Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka deklaruar se pret që Parlamenti të miratojë rivendosjen e dënimit me vdek
Zyrtare/ Makelele në Premierligë Claude Makelele ka kompletuar transferimin në Premierligë. Ai do të jetë asistent i trajnerit të ri të Sëanseas, Paul
Shokon Bleona: Kam "fjetur" me Jean Claude Van Damme Bleona Qereti e ftuar në emisionin "Zonë e Lirë" të Arian Çanit ka shokuar me disa prej deklaratave të saj. Ajo ka tr
Sfida për emigrantët, Juncker apelon për ndihmë Fluksi i emigrantëve është kthyer sërish në fokus, ndërsa Jean-Claude Juncker ka apeluar për ti ndihmuar sa më shumë. Di
20 futbollistët më të nënvleftësuar të historisë (FOTO LAJM) Tabloidi britanik “Daily Telegraph” ka publikuar një listë me 20 futbollistët më të nenvleftësuar të të gjitha kohërave.
Jean-Claude i jep fund martesës me Portugues Jean-Claude Van Damme i ka dhënë fund lidhjes së tij për herë të dytë, me bashkëshorten Gladys Portugues. Aktori 54-vjeç
"E lashë gruan se nuk i pëlqente Arsenali" (VIDEO) Dashuria ndaj skuadrës së zemrës ndonjëherë mund të triumfojë ndaj asaj për njeriun e zemrës. Këtë e vërteton një tifoz
Basha uron Presidentin e ri të KE-se Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka shprehur sot urimet më të përzemërta për Presidentin e ri të Komisionit
Berisha mesazh urimi për Jean Claude-Juncker Fitorja e Partisë Popullore Europiane në zgjedhjet e 25 majit është cilësuar nga ish-kryeministri Berisha si një dëshmi
Jean-Claude Schlumberger, kreu i ri i OSBE-së në Kosovë Ambasadori i deritanishëm francez në Maqedoni, Jean-Claude Schlumberger, do të marrë kryesimin e misionit të OSBE-së në
Jean Claude Van Damme, tani edhe me mustaqe Mustaqe dhe baseta të mëdhaja për Jean-Claude Van Damme, aktorin veteran të filmave aksion, i cili ndodhet këto ditë në
Mignon: PD dhe PS të mos heqin dorë për Reformen Zgjedhore Presidentit i Asamblesë së Këshillit të Europës Jean-Claude ka këshilluar dy forcat politike në vend që të mos heqin dor
Jean Claude Trichet: Vendet me borxh të lartë, të bëjnë kujdes Kreu i Bankës Qendrore Evropiane, Jean Claude Trichet ka deklaruar se reforma e Paktit të Bashkimit Europian orientohet
Shqiptari, truproja e Jean Claude Van Damme-it Bëhet fjalë për shkupjanin Lutfi Musliu. Origjina shqiptare është privilegj dhe sinonim i sigurisë në Belgjikë. Jeta e V