999 rezultate për

clasico

Barça fiton në ekstrem, ndiqni golat e "El Clasico-s" (VIDEO) Ishte vërtetë një derbi ajo mes Real Madrid dhe Barcelonës sonte me spektakël dhe shumë gola të dhuruar. Casemiro dër
"El Clasico", tifozët pritje spektakolare lojtarëve të Real Madridit (FOTO LAJM) Edhe pak minuta kanë mbetur deri te fillimi i “El Clasicos”, mes Real Madridit e Barcelonës, që do të zhvillohet në “San
Mbani frymën, dhe pak orë na ndajnë nga "El Clasico" (FOTO) Sonte në mbrëmje do të luhet një ndër sfidat më të bukura të futbollit europian, "El Clasico" e madhe që vendos përballë
ZYRTARE/ Vendoset fati i Neymar për "El Clasicon" e sotme Pas dy ditësh shumë zërash, tashmë është vendosur përfundimisht për fatin e Neymar nëse do të luajë sonte në “Santiago B
Zidane apo Enrique, ja bilanci i tyre në "El Clasico" Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane dhe ai i Barcelonës, Luis Enrique janë përballur vetëm dy herë në “El Clasico”
5 "betejat" që do të vendosin sot "El Clasicon" (FOTO LAJM) Super sfida mes Real Madrid dhe Barcelonës është një luftë që do të vendoset nga disa beteja. Për të vendosur një ndeshj
Kjo statistikë e Messit "gëzon" Realin para "El Clasicos" Lionel Messi është golashënuesi më i mirë në historinë e "El Clasicos", por "pleshti" ka një statistikë mjaft negative n
Formacioni me 11 lojtarët më të dështuar që kanë luajtur në "El Clasico" (FOTO LAJM) "El Clasico" nuk është një sfidë e zakonshme, ku meritojnë që të luajnë të gjithë. Ajo është një ndër ndeshjet më të ndj
Barcelona do të aktivizojë Neymar në "El Clasico"? Gjykata e Apelit sportiv në Spanjë e njohur si TAD nuk ka arritur që të mblidhet sot në orën 12:00 për të dhënë një vend
Të ndërtojmë lojtarin më perfekt të historisë së "El Clasicos"! (FOTO LAJM) E"El Clasico" padyshim është sfida që ka prodhuar më shumë spektakël dhe emocione në historinë e kampionatit spanjoll. T
Zidane flet para "El Clasicos": Nuk jemi favorit, thjeshtë një ndeshje e radhës! Trajneri i Realit, Zinedine Zidane ka folur para mediave një ditë para “El Clasicco” kundër Barcelonës. Strtaegu francez
Messi nuk shënon prej më shumë se dy vitesh në "El Clasico" Lionel Messi është golashënuesi më i mirë në historinë e "El Clasicos", por "pleshti" ka një statistikë mjaft negative n
"El Clasico" vendos rekord ende pa filluar Super "El Clasico" mes Realit dhe Barcelonës, do të jetë eventi më i rëndësishëm dhe më spektakolar i kësaj fundjave. Ga
Puthje pasionante mes Messit e Ronaldos para “El Clasicos” (FOTO LAJM) Tre ditë para El Clasicos, artisti Tvboy, ka bërë një pikturë interesante, e cila që po bën xhiron e botës. Bëhet fja
Alarm te Reali, Bale rrezikon sfidën me Bayernin dhe "El Clasicon" Gareth Bale mund të mungojë në ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve ndaj Bayerni si dhe në “El Clasico”. Sulmuesi i
ZYRTARE/ Neymar mungon në El Clasico Neymar është dënuar me tre ndeshje mos lojë për shkak të kartonit të kuq që kishte marrë në ndeshjen ndaj Malagas, çka d
Barcelona "tronditet", Neymar nuk do të luajë në "El Clasico" Sulmuesi i Barcelonës, Neymar nuk do të luajë në "El Classico" ndaj Real Madridit. Disiplina ka dënuar brazilianin i cil
Jo vetëm Neymar, edhe Ronaldo rrezikon "El Clasicon" nëse ... Cristiano Ronaldo ka marrë katër kartonë të verdhë dhe nëse merr një tjetër në ndeshjen me Sporting Gijon ai mund do të
Ky gjest mund t'i kushtojë "El Clasicon" Neymarit Neymar la Barcelonën me një lojtar më pak në pjesën e dytë të ndeshjes në "La Rosaleda". Braziliani mori kartonin e dytë
Ylli i Realit humbet sfidat ndaj Bayernit dhe Barcelonës Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane ka pësuar një dëmtim që do ta m bajë jashtë për sfidat më të rëndësishme të se
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.