999 rezultate për

city-t

Super Tottenham, kalon në avantazh ndaj Manchester City-t (VIDEO) Tottenham ka kaluar në avantazh ndaj Manchester City-t që në minutat e para të takimit. Një nga më të mirët, Son ësht
Koeman do me çdo kusht yllin e City-t Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman është duke shtyrë bordin që gjatë janarit të transferojë qendërmbrojtësin e Manches
Guardiola pranë shkarkimit nga stoli i Manchester City-t Pozitat e Pep Guardiolës në stolin e Manchester City-t nuk janë aq stabël si më parë, sidomos pas eliminimit që pësuan "
E RËNDË/ Ndërron jetë në moshë fare të re ish-futbollisti i Man.City-t (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë ish-futbollisti i Manchester City-t, Jeremy Wisten. Futbollisti i lindur në Malavi ishte pjesë e aka
Messi-Manchester City, këto janë zhvillimet e fundit Tabloidët britanikë kanë shkruar për mundësinë e afrimit të Lionel Mesit te “sky blues” sezonin e ardhshëm. Krerët e
"Bomba" nga Anglia, Messi te Manchester City? (FOTO LAJM) Tabloidët britanikë kanë shkruar për mundësinë e afrimit të Lionel Mesit te “sky blues” sezonin e ardhshëm. Krerët e Cit
Manchester City-t i hakohet faqja zyrtare në Twitter Manchester City është fshirë nga Twitteri gjatë ditës së sotme. Skuadra e Premierligës ka pësuar një sulm në llogarin
Barcelona rrit ofertën për mbrojtësin e Man.City-t, marrëveshja shumë afër Eric Garcia është dëshira kryesore e Barcelonës në këtë fund të merkatos. Barcelona kanë intensifikuar negociatat e t
Leeds United barazon rezultatin ndaj Manchester City-t (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Man,City-t, vendasit kanë arritur të barazojnë rezultatin në fill
Shënoi het-trick ndaj Manchester City-t, Vardy bën historinë në Premier League Jamie Vardy ka bërë historinë në ndeshjen ndaj Manchester City. Sulmuesi i Leicester City arriti të shënonte tri gola
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Licester City-t (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Licester City-t shumë shpejt. Është Mahrez ai që ka dërguar
Dështoi me David Silvën, Tare nis negociatat me një tjetër lojtar të Man.City-t Pasi dështoi në momentet e fundit për të sjellë në Romë fantazistin spanjoll David Silva, Igli Tare po punon për të vënë
Transferimi te Man.City-t do ti sillte Messit 500 milion euro Ndërsa lufta me Barçën vazhdon, Messi po bën gjithçka të largohet pa asnjë kosto nga "Camp Nou". Flitet se ylli argje
Man.City-t i dalin llogaritë për blerjen e Messit Leo Messi mund të largohet nga Barcelona duke u transferuar në Premierligë. Manchester City është duke konsideruar mu
Zidane pas humbjes ndaj City-t: Jam krenar për lojtarët e mi Skuadra e Realit u mposhtë sot nga City, me rezultatin final në 2:1 duke ia shuar shpresat për një kualifikim në çerekfi
Barazohet rezultati mes Manchester City-t dhe Real Madridit (VIDEO) Real Madridi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Manchester City-t duke rikthyer edhe njëherë besimin në skuadër.
Ylli i Realit i prekur me koronavirus, çfarë do të ndodhë me ndeshjen e Champions kundër City-t? Sulmuesi i Real Madridit, Mariano Diaz, ka rezultuar pozitiv në testin e Koronavirusit. Ai është izoluar në banesën e ti
Konfirmohet zyrtarisht shkëmbimi mes Man.City-t dhe Juventusit Moreno bashkohet me Manchester Cityn në një marrëveshje katër vjeçare dhe do të arrijë në klubin e Premierligës në filli
Ylli i Milanit do ti kushtojë jo më pak se 50 milion euro Manchester City-t Mesfushori i Milan, Bennacer, është lojtari që ka tërhequr vëmendjen e madhe të Manchester City. Algjeriani ka pasur
Pas Arthur, vizitat mjekësore te Juventusi i kryen edhe futbollisti i City-t Felix Correia do t’i bashkohet Juventusit. Portugezi do të kryejë vizitat mjekësore së bashku me mesfushorin e Barcel