999 rezultate për

city

Ish-gjyqtari spanjoll: Nëse ajo e Ramosit është faull, ashtu është edhe ajo e Jesus Eduardo Iturralde mendon se drejtësia në ndeshjen mes Real Madridit dhe Manchester City nuk ka qenë edhe aq e mirë. S
Real Madrid-Manchester City, rekordet dhe statistikat që u vulosën nga fitorja e anglezëve Manchester City ia doli të përmbyste Real Madrid dhe të merrte një fitore me shumë peshë në ‘Bernabeu’, në sfidën e parë
U mposht nga City në shtëpi, Zidane: Na duhen 90 minuta koncentrim Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidane, ka folur pas humbjes në shtëpi ndaj Manchester City. Francezi u shpreh i zhgën
Zhgënjen Reali, Man City fiton me përmbysje (VIDEO) Reali i Madrdit ka zhgënjyer në Berbabeu. Los Blancos kanë humbur 1-2 nga Manchester City, shkruan Albeu.com. Pas një
E pabesueshme, Man City përmbys Realin (VIDEO) Manchester City ka bërë mrekullinë në Bernabeu. Anglezët kanë përmbysur rezultatin në 1-2 falë një 11 metërshi të shë
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës, Real Madrid-Man City Real Madrid do të presë Man City në ndeshjen e parë të Champions në shtëpi. Si Zidane dhe Guardiola kanë hedhur lojta
ZYRTARE/ Manchester City ankimon në CAS dënimin e UEFA-s Ishte diçka e pritshme, por tashmë është bërë zyrtare. Manchester City ka ankimuar në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv. Në
David Silva do ta dëshrionte këtë lojtar të Realit të Manchester City Kapiteni i Manchester City-t do të dëshironte kapitenin e Real Madridit në skuadër. Ylli spanjoll është paraqitur në
Zidane: Guardiola është më i miri, nuk përballem unë dhe ai por Real - City Zinedin Zidane ka folur para ndeshjes së madhe Real Madrid - Manchester City. Francezi ka thënë se Guardiola është trajn
Guardiola te Juventus, Agnelli i hap derën spanjolit Presidenti i Juventusit Andrea Agnelli deklaron se e kanë marrë në konsideruar të punësojnë një ditë Pep Guardiolën, por
Hazard nuk po gjen qetësi, në dyshim për ndeshjen ndaj City-t Real Madridi përpos humbjes ndaj Levantes ditë e djeshme që e zbriti në vendin e dytë me 2 pikë më pak se Barcelona ka h
Gabriel Jesus "heroi" i City-t, i jep fitoren ndaj Licester (VIDEO) Manchester City me shumë vështirësi ja ka dalë të marrë tre pikë ndaj Licester City. Në ndeshjen e javës së 27-të në
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Licester (VIDEO) Mancheste City më në fund ja ka dalë të zhbllokojë rezultatin ndaj Licester City-t në shtëpinë e këtyre të fundit. "C
Guardiola flet për të ardhmen: Nuk pëjashtohet kjo mundësi Pep Guardiola është pjesë e Manchester Cityt që prej vitit 2016 dhe ka kontratë me ta deri në qershor të vitit 2021.Mirë
Juventusi planifikon blerjen e sulmuesit të Manchester Cityt Maurizio Sarri i dha një shans tjetër këtë verë Gonzalo Higuainit, që të mbetet te Juventusi, por sulmuesi argjentinas n
Manchester City paralajmëron luftë të ashpër në gjyq: Do fitojmë drejtësinë në CAS Mançester Siti ka paralajmëruar luftë të ashpër në gjyqin e Tribunalit Sportiv, pasi që ditë më parë UEFA dënoi me dy vi
Mediat angleze: Dënimi ndaj Manchester City-t mund të pezullohet Mediat angleze raportojnë sot se dënimi i Manchester Cityt me ndalim të pjesëmarrjes në kompeticionet europiane për dy s
Dënimi nga UEFA, më në fund reagon Manchester City Në përgjigjen e parë të zgjeruar të Manchester Cityt për suspendimin e tyre evropian, shefi ekzekutiv Ferran Soriano këm
UEFA nuk i ndahet Manchester City, pritet të hape hetime të reja Duket se hetimet rreth sponsorizimeve të Mançester Sitit nuk do të mbyllen me kaq. Prestigjiozja “The Guardian” shkru
Legjenda e Liverpool: UEFA dëshiron që Reali ta eleminojë City-n Ish-mbrojtësi legjendar i Liverpool, Jamie Carragher është shprehur se UEFA dëshiron me zemër që Reali ta eleminojë Manc