999 rezultate për

ciro

Ciro Immobile e "djeg" me të dashurën në pishinë (FOTO LAJM) Ciro Immobile po shijon në maksimum ditët e fundit të pushimeve bashkë me bashkëshorten e tij. Jessica Malena, para s
Immobile përfshihet në skandalin e trukimeve në Spanjë “Duke iu referuar lajmeve që kanë dalë në disa media, sipas së cilave emri i klientit tim është përmendur gjatë përgjimi
Ciro Immobile do të bëhet baba sërish, “goli” i tretë është djalë Ciro Immobile do të bëhet baba për herë të tretë, shkruna Albeu.com Sulmuesi i Lazios, pas fitores 3-0 me Romën ia d
Zhbllokohet ndeshja, Lazio kalon në avantazh ndaj Interit (VIDEO) Lazio ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është sulmuesi italian, Ciro Immobil
E dashura e Imobiles një bombë e vërtetë (FOTO LAJM) Ciro Immobile vijon të ruajë rendimentin e golave edhe këtë sezon me Lazion. Pasi vjet u shpall golashënuesi më i mirë
"Peshkaqeni" çau rrjetën, kjo është "cironka" që u kap duke kërkuar Balilin në Sarandë FNSH dhe RENEA organizuan një operacion të gjerë në disa rrethe të vendit, përfshi ehde Sarandën duke kërkuar Klement Ba
Lazio barazon rezultatin ndaj Romës Lazio ka barazuar rezultatin ndaj Romës në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është sulmuesi Ciro Immobile në minut
Beçiroviç: Rama Vuciç, bënë politizimin e krimit dhe kriminalizimin politikes Studiuesi Zejid Beçiroviç, ka hequr shumë paralelizma dhe ngjashmi mes kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama dhe presiden
Messi bëhet sërish baba, publikon foton e parë bashkë me emrin e fëmijës (FOTO LAJM) Lionel Messi tashmë është baba për herë të tretë. Emri i tij është Ciro. Ai ka ardhur në jetë të premten pas mesnate
Antonella afër lindjes së tretë, Messi i vendos emrin djalit Pas Thiagos dhe Mateos, së shpejti do të vijë në jetë edhe Ciro Messi! Ylli i Barcelonës dhe Argjentinës ka vendosur
Messi nuk ka durim, tregon emrin e djalit që do të lindë Pas disa muajsh do të vijë në jetë Ciro Messi. Pas Thiagos dhe Mateos, ylli argjentinas i Barcelonës Lionel Messi ka bër
Vettingu kap peshkun e parë, është "cironkë" Vettingu po hedh hapat e para, ndërsa ka filluar në heshtje edhe verifikimi i gjykatësve dhe prokurorëve, proces nga i c
Kush është Ciro, italiani i shumëkërkuar që i shiste armë djalit të bosit "Sandokan" Ciro Dentice nga Italia dhe Lefter Lamaj nga Vlora u vunë në pranga nga policia pak ditë më parë. Policia bëri me di
Lazio zgjohet nga gjumi dhe ngushton diferencat (VIDEO) Lazio ka shënuar gol kundër Romës n♪7 "Olimpico" Djemtë e Inzaghit i janë përgjigjur Romës në minutën e 72'-të
Paralajmërimi tronditës: Do të shpërthejë një skandal aq i madh sa Tahiri do të duket "cironkë" para tij Ditët e fundit janë shtuar mjaft deklaratat për burgosje të personazheve VIP të politikës dhe krimit duke e bërë "burgun
PREKËSE/ 11-vjeçari rrëfen si e mbajti të gjallë vëllanë 16 orë nën rrënojat e tërmetit Një fëmijë vetëm 11-vjeç është shpëtuar i gjallë nga rrënojat ku qëndroi për 16 orë. “Mendimi im i parë sapo pashë dr
Lazio më afër finales, mposht Romën (VIDEO) Lazio ka marrë rezultat tejet të mirë në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë, duke e mposhtur 2:0 Romën.
Basha: Cironkat prangosen për sy e faqe, balenat fryhen! Në mbledhjen e grupit, kreu i PD, Lulzim Basha deklaroi se në fokus janë betejat e demokracisë, rritja e korrupsionit dh
Volkswagen prezanton Sciroccon GTS (FOTO LAJM) Kompania Gjermane Volkswagen prezanton modelin më të ri Sciroccon GTS. Modeli i ri është i pajisur me motor me katër
Babai i Immobile: Milan? Është mirë te Borussia Merkatoja e Milanit rrotullohet rreth sulmuesve. Gati për tu larguar nga Milanello janë Giampaolo Pazzini, i cili dëshir