999 rezultate për

cikalleshi

Cikalleshi kërkon largimin, Presidenti se lëshon Sulmuesi Sokol Cikalleshi pritet të largohet nga Akhisarspori, pasi kjo skuadër ra në kategorinë e dyte turke. Kavajasi
Reja: Na duhej fitorja Edoardo Reja mori fitoren e parë kuqezi dhe ishte si një çlirim. Në lidhje direkte me Supersport, trajneri italian u pye
Cikalleshi: Harmonia dhe fryma do të na çojnë te rezultatet Sokol Cikalleshi i ka munguar prej një periudhë të gjatë Kombëtares, sa për vendim të Panuccit aq edhe për problemet fiz
Reya rikthen në Kombëtare dhe yllin e Superligës Turke I ka munguar për pothuajse një vit kombëtares shqiptare, por Sokol Çikalleshi do të jetë në dispozicion të Edi Rejës për
Akhisarspori rrezikon të bjerë nga kategoria, Cikalleshi çon ekipin në finalen e Kupës Sokol Cikalleshi rikthehet i rëndësishëm për ekipin e tij. Akhisarspori po luan gjysmëfinalen e dytë ndaj Umraniyesporit
Cikalleshi: Dëmtimi gjëja më e padëshiruar, sikur na priten krahët Sokol Cikalleshi nuk ishte pjesë e listës së Cristian Panuçit për ndeshjet e muajt mars. Një dëmtim i pësuar dy javë më
Sokol Cikalleshi i papërmbajtshëm, shënon dy gola fantastik në Turqi (VIDEO) Sokol Cikalleshi ka shënuar në ndeshjen e Kupës së Turqisë, që skuadra e tij e Akhisarit po luan përballë Kasimpasas.
Debutoi me gol, Cikalleshi rrëfen pse zgjodhi të shkojë te Akhisarspor Sokol Cikalleshi ridebutoi me fanellën e Akhisarsporit me gol në atë humbje që skuadra e tij pësoi, por sulmuesi dha një
Debutim ëndrrash, Cikalleshi gjen rrjetën me skuadrën e re (VIDEO) Sulmuesi kuqezi, Sokol Cikalleshi është bërë protagonist në takimin e sotëm mes skuadrës së tij, Akhisarspor dhe gjigant
Zyrtare: Sokol Cikalleshi ndryshon ekip në Turqi Sulmuesi shqiptar, Sokol Cikalleshi, nëpërmjet një postimi në Instagram, ka zyrtarizuar edhe lëvizjen e tij në këtë merk
Zyrtare: Sokol Cikalleshi largohet nga klubi turk, e ardhmja në udhëkryq Sokol Cikalleshi ndërpret bashkëpunimin me skuadrën e Goztepes në Superligën e Turqisë, ku ishte huazuar nga Osmanlispor
Sokol Cikalleshi shumë pranë kalimit tek ekipi i ri turk Sokol Cikalleshi do të jetë pjesë e ekipit Akhisar Beledijespor në gjysmën e mbetur të sezonit në Turqi. Siç raporto
Cikalleshi ndryshon skuadër në merkaton e janarit Nuk po ecin mirë punët për lojtarët shqiptarë, ku pas Mavraj edhe Cikalleshi do të largohet nga klubi i tij. Sipas “F
Gol spektakolar, Cikalleshi shënon sërish në Turqi (VIDEO) Sokol Çikalleshi vijon të jetë protagonist sërish në Turqi. 28 vjecari ka shënuar në minutën e 12 në fitoren 3-0 ndaj
Sokol Cikalleshi shënon golin e parë për Goztepen (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Sokol Cikalleshi ka shënuar gol në fitoren e thellë të Goztepes në kuadër të Kupës së Turqisë. Sku
Cikalleshi mbetet në elitën e futbollit turk, transferohet te… Sokol Cikalleshi bën një tjetër hap të rëndësishëm në karrierën e tij. Sulmuesi i kombëtares kuqezi do të vazhdojë të je
Cikalleshi bëhet protagonist, shënon golin e fitores për ekipin e tij (VIDEO) Sokol Cikalleshi është kthyer në protagonist me ekipin e tij Osmalispor. Lojtari shqiptar ka arritur të shënojë goli
Formacionet zyrtare: Shqipëri - Kosovë Shqipëria dhe Kosova do të luajnë miqësoren e tyre me njëra-tjetrën në Zyrih. Panucci ka thërrir disa lojtarë të rin
Miqësorja me Kosovën, formacioni i mundshëm i kuqezinjve (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare e futbollit pritet të hedhë në fushë një formacion me shumë ndryshime në përballjen miqësore me Kos
Cikalleshi foto me Ezelin, Bes Kallaku e pyet për "Dajën" (FOTO LAJM) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, ka postuar një foto nga Turqia, me një personazh shumë të njohur, edh