999 rezultate për

ciara

Kanë vajzë dhe djalë, Ciara dhe Wilson zbulon gjininë e fëmijës së tretë (VIDEO) Këngëtarja shumë e famshme amerikane, Ciara njoftoi në mediat sociale në fund të janarit se ajo dhe burri i saj qendërmb
A do t'a godasë stuhia "Ciara" Shqipërinë? Ja çfarë pritet të ndodhë nesër (FOTO LAJM) Nga stuhia e fortë e quajtuar ‘Ciara’ që ka goditur Britaninë e Madhe më 9 shkurt, kanë mbetur të vdekur 6 persona, ndër
Stuhi, borë dhe acar: Çfarë pritet të ndodhë në ditët në vazhdim në Angli (FOTO LAJM) Pas stuhisë “Ciara”, Britania e Madhe po përballet me acarin dhe dëborën që ka mbuluar vendin. Mirëpo, duket se nuk do t
Pamje të frikshme, stuhia shkatërron Anglinë (VIDEO) Dy persona raportohet se kanë humbur jetën në Britani si pasojë e stuhisë "Ciara". Sipas mediave të huaja, një 59-vjeçar
Stuhia "Ciara" përfshin Belgjikën, anulohen 60 fluturime Kompanitë ajrore kanë anuluar 60 fluturime në Aeroportin e Brukselit për shkak të stuhisë “Ciara” që ka përfshirë Belgji
Pamje të frikshme nga stuhia "Ciara" në Angli, avionët "i merr era" (VIDEO) Stuhia “Ciara” ka goditur Britanine dhe disa vende te BE. Mediat në vend kanë publikuar edhe shkatërrimet që ka shkaktua
Stuhia "Ciara" godet Britaninë, pezullohen 200 fluturime (FOTO LAJM) Qindra fluturime janë anuluar në Britani, ndërsa vendi pritet të goditet nga stuhia më e fortë në 7 vitet e fundit që do
Nënë për herë të tretë, këngëtarja e njohur pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur amerika, Ciara do të bëhet nënë për herë të tretë. Lajmin e bukur e dha vetë Ciara përmes një postim
Ciara zgjedh fansen shqiptare dhe flet LIVE në Instagram (VIDEO) Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të pëlqyera në botë dhe këtë herë ka hasbitur shqiptarët. Teksa gjendej në n
U tregon vajzave sesi duhet të sillen me meshkujt, kritikohet ashpër Ciara Në një postim të bërë ditën e kaluar në Instagram, këngëtarja e famshme është përpjekur t’u tregojë të gjitha vajzave se
Emina Cunmulaj krah këngëtares së famshme (FOTO LAJM) Të dyja janë të njohura, të dyja janë të talentuara në atë që bëjnë, të dyja janë të martuara, të dyja janë bërë mama, t
Këngëtarja e famshme pëson aksident në muajin e nëntë të shtatzanisë (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Ciara e cila është në muajin e fundit të shtatzanisë është përfshirë në një aksident me makinë ditë
Ciara së shpejti nuse? 29 vjeçarja Ciara duket se së shpejti do të martohet me yllin e NFL-së, Russell Wilson. Këngëtarja është intervistua
11-vjeçari Ciaran i përgjigjet numrit të Mario Gotze (VIDEO) Për spektaklin që dhuron në YouTube Ciaran Duffy njihet ndryshe si "Messi i vogël". Duke parë driblimet dhe xhonglimet e
Pasi sulmoi Kim Kardashian, gazetari i skandaleve ngacmon Ciara-n (FOTO LAJM) Gazetari i cili njihet për ngacmimet që u bën VIP-ave ku rasti më i fundit dhe më i bujshëm ishte me Kim Kardashian, ai
Ciara ribashkohet me të fejuarin? Ndonëse u pretendua se ata ishin ndarë në muajin gusht, tashmë në mediat rozë qarkullojnë zërat se këngëtarja Ciara ësht
Tre muaj pas lindjes së djalit, Ciara ndahet nga i fejuari Këngëtarja 28 vjeçare Ciara, i ka dhënë fund fejesës së saj, pasi ka marrë vesh se është tradhëtuar. Ndonëse dukej se li
Del për herë të parë me djalin, Ciara mëse në formë (FOTO LAJM) Këngëtarja Ciara, ka bërë daljen e saj të parë me vogëlushin. Kujtojmë këtu se ajo solli në jetë tre javë më parë djalin
Ciara bëhet me djalë Ciara është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një djalë. Lajmin e ka bërë me dije i fejuari i saj, duke u
Greqia: Askush nuk mund të përdorë emrin "Maqedoni" Pozicioni i Athinës zyrtare lidhur me çështjen e emrit mbetet i njëjtë dhe ky është emër me përcaktim gjeografik për për