999 rezultate për

christine

Demi Rose i futet punës pas vdekjes së nënës, pozon me bikini të arta (FOTO LAJM) Demi Rose ka treguar se ka filluar reklamimin e bikineve në bikine të arta…derisa ajo është kthyer në punë pas vdekjes s
Nga mbipeshë në divë, vajza bën ndryshimin e jetës (FOTO LAJM) Ka shumë arsye të ndryshme pse njerëzit duan të humbin peshë. Disa prej tyre e bëjnë këtë në lidhje me kushtet shënd
Ndihej e pafuqishme për të luajtur me vajzën, gruaja bën transformimin e pabesueshëm Ka shumë arsye të ndryshme pse njerëzit duan të humbin peshë. Disa prej tyre e bëjnë këtë në lidhje me kushtet shënd
E la i dashuri se ishte mbipeshë, vajza merr vendimin e pakthyeshëm (FOTO LAJM) Një grua e cila ishte ndarë nga i dashuri, për shkak se ishte mbipeshë ka marrë një vendim për trupin e saj që e ka bërë
Franca del hapur kundër Lu-së: Prokurori i ri të zgjidhet sipas Kushtetutes Ambasadorja franceze në Tiranë, Christine Vasak ka reaguar në lidhje me zhvillimet e fundit në Shqipëri për zgjedhjen e
Ndahet çifti i famshëm i Holliwood-it Një tjetër çift i famshëm në Holliwood është ndarë. Bëhet fjalë për Ben Stiller dhe Christine Taylor, të cilët kis
Super skandali/ Drejtoresha e FMN-së ka shpërdoruar në mënyrë të "paparë" fondet publike Një gjykatë franceze ka shpallur fajtore shefen e Fondit Monetar Ndërkombëtar, Christine Lagarde, për neglizhencë dhe sh
Kur shoqëruesja e nuses është një 89-vjeçare (FOTO LAJM) Një vajzë në ditën e saj më të rëndësishme ka zgjedhur që të ketë në krah dhe gjyshen e saj 89-vjeçare. Christine Quinn
Christine Lagarde fiton edhe një mandat në krye të FMN’së Christine Lagarde, ish ministrja e financave në Francë ka fituar edhe një mandat tjetër pesë vjeçar në krye të Fondit Mo
Ben Affleck sërish romancë me dadon? Pavarësisht faktit se aktori Ben Affleck, me anë të zëdhënësit hodhi poshtë çdo hipotezë të mundshme në lidhje me një ro
Lagarde: Rreziqet financiare janë shtuar, duhet më shumë punë Për Christine Lagarde, rimëkëmbja e ekonomisë nuk mjafton për të sjellë rënien e papunësisë. Shefja e përgjithshme e FMN
Peshkaqeni vret 63 vjeçaren në Australi (VIDEO LAJM) Një peshkaqen i madh ka mbytur sot në Australi një grua 63 vjeçare e cila me bashkëshortin e saj dhe me disa miq kishin
Histori e dhimbshme, martohen pasi fëmija është pranë vdekjes (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Christine dhe Sean Stevenson, është bërë njëra ndër ngjarjet më të përfolura të këtyre ditëve të
Frank dhe Christine, shëtitje romantike nëpër Londër (FOTO LAJM) Edhe pak ditë duhen që ai ti rikthehet stërvitjes me skuadrën në vigjilje të sezonit të ri dhe Frank Lampard i shfrytëzo
OKB kërkon ndërprerjen e ndertimit te vendbanimeve te reja nga Izraeli Hetuesit e OKB-së për të drejtat e njeriut i kanë bërë thirrje Izraelit që të ndërpresë të gjitha aktivitetet e vendbani
Christine von Cohl Kishte disa kilometra që makina jonë po ndiqte veturën e bardhë Volkswagen me targën SK të
Egjpti kërkon ndihmë nga FMN Egjipti ka kërkuar 4.8 miliardë dollarë kredi nga Fondi Monetar Ndërkombëtar, gjatë qëndrimit në Kajro të shefes së FMN-
Rama-Moro :Të garantohet pavarësia e instititucioneve Prokurororja Përgjithshme e Republikës Ina Rama zhvilloi të mërkurën një takim me ambasadoren e Francës në Tiranë, Znj.
E fshiu nga Facebook, i djeg shtëpinë Nje grua nga Iowa në Shtetet e Bashkuara, ka djegur shtepinë e shoqes së saj të ngushtë, e cila e kishte fshirë nga Face
Berisha uron ambasadoren franceze për detyrën e re Kryeministri Berisha ka pritur gjatë ditës së hënë në një takim ambasadoren e re të Republikës së Francës në Tiranë Chri