999 rezultate për

christian

Gjykata i rrëzoi padinë, ky është reagimi i Christian Panuccit Trajneri i Kombëtares shqiptare ka hum bur në Shkallën e Parë një betejë ligjore të nisur me ish-presidentin e Republikë
Chelsea dhe Manchester City hyjnë në garë për Christian Eriksen Dy gjigantët e Premier Leagues, Manchester City dhe Chelsea, kanë shprehur interesimin për të nënshkruar me mesfushorin
Real Madrid ofron 100 milionë euro për Christian Eriksen Sipas Indepentent, Real Madridi ka kontaktuar Tottenhamin për transferin e Christian Eriksenit. Kampionët e Europës p
Shokohet rrjeti, çifti i njohur gjendet i vdekur në mënyrë të mistershme Dy të rinjtë Christian Kent dhe Michelle Avila janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre në Kaliforni, disa ditë më parë.
Zbardhen prapaskenat për shkarkimin e Christian Panuccit “Nuk kam pse tërhiqem. Nëse Duka nuk ka më besim tek unë, atëherë jam i gatshëm të ulemi dhe të bisedojmë”, tha dje Panu
Chelsea piketon Christian Pulisiç në janar Chelsea ka piketuar talnetin e Borusia Dortmund Christia Pulisic. Sipas tabloidit anglez ‘’Daily Mail’’ blutë po punojnë
Panucci akuzon lojtarët per krizën te Kombëtarja, flet dhe për refuzimin e Sadikut Christian Panucci ka dalë sot në konferencën për mediat, duke folur për sfidat e dy sfidat ndaj Skocisë e vlefshmë për "
Objektivat e Juventusit në merkato për vitin 2020 Skuadra e Juventusit është duke menduar për të nënshkruar me trey je të futbollit botëror në vitin 2020. Bëhet fjalë për
Christian Eriksen mposht i vetëm Uellsin e Ryan Giggs Danimarka ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sot kundër Uellsit falë dy golave të Christian Eriksen. Mesfushor
E pabesueshme çfarë bën Danimarka pasi u braktis nga futbollistët Një skandal përfshiu pak ditë më parë Kombëtaren e Danimarkës, ku futbollistët e kësaj përfaqësuesje e kanë bojkotuar at
Christian Panucci grumbullon lojtarët për stërvitjen e parë ndaj Izraelit Shqipëria do të luajë në 7 shtator ndeshjen e saj debutuese në Ligën e Kombeve ku përballë do të ketë skuadrën e Izraeli
Real Madrid në luftë me Chelsean për Christian Pulisic Real Madridi është gati që të kthej vëmendjen e tyre tek Christian Pulisic, pasi po shikojnë mundësitë që të transferojn
Hapja e negociatave, Gjermania akoma e pasigurtë për Shqipërinë Qeveria gjermane ende nuk ka marrë një vendim për hapjen e negociatave me Shqipërinë, por Christian Lange, Sekretar Parl
Shkon në market për të vjedhur, shitësit ia mbushin sytë me piper (VIDEO) Një burrë i maskuar ka hyrë me thikë në dorë brenda një marketi në Angli për të kryer një plaçkitje, por ka hasur në rez
Historia rrëqethëse e Christian Panuccit, shikoni si i ka shpëtuar vdekjes Një histori rënqethëse që për pak sa nuk i mori jetën trajnerit aktual të Kombëtares Shqiptare. Bëhet fjalë për një aksi
Christian Panucci me dhimbje koke, dëmtohet edhe një tjetër lojtar i Kombëtares Nuk kanë fund problemet për Kombëtaren Shqiptare. Tekniku Christian Panucci tashmë duhet të llogarisë edhe dëmtimet që l
Christian Panucci publikon listën e lojtarëve kundër Norvegjisë (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, ka bërë publike listën e lojtarëve të grumbulluar për miqësoren ndaj Norvegji
6-vjeçari i lindur pa sy, rasti më i rrallë në botë (FOTO LAJM) Christian Buchanan, 6 vjec nga Woodbury, Tennessee, ka lindur pa sy për shkak se vuan nga çrregullimi Tessier. Christ
Gjigandi spanjoll interesohet për Christian Eriksen Christian Eriksen pritet të largohet nga Tottenham Hotspur në fund të këtij sezoni 2017/18, pasi interesim për të ka shp
Chelsea e gatshme të përfshijë Michy Batshuayin për talentin amerikan Christian Pulisic Dëshira e Borussias Dortmund për të nënshkruar me Michy Batshuayi mund të ketë disa largime në merkaton e verës. Bets