999 rezultate për

christensen

Chelsea nuk e lejon të largohet, ylli danez: Jam në një situatë të vështirë Andreas Christensen pretendon se Chelsea po refuzon të shesë lojtarët e tij këtë verë pasi klubi rrezikon pezullimin e t
Milan interesohet për 3 lojtarët e Chelseat Raportohet se drejtori i Milanit, Leonardo, është në bisedime me Chelsean për Cesc Fabregas, Gary Cahill dhe Andreas Chr
Formacionet e mundshme Danimarkë-Australi Dita e tetë e Botërorit do të hapet me ndeshjen e parë nga grupi C, ku Danimarka do të luaj me Australinë. Ndeshja do
I fali golin Barcelonës, kaq mjaftoi që Chelsea të kërkojë shitjen urgjente të tij Gabimi ndaj Barcelonës në Ligën e Kampionëve duket se do t’i kushtojë shtrenjtë Christensenit. Shumica e tifozëve të Che
Chelsea i ofron rinovimin lojtarin që kaloi pritshmëritë këtë sezon Andreas Christensen është një nga surprizat më të bukura te Chelsea i Antonio Contes gjatë këtij sezoni. I ardhur pë
Zyrtare: Christensen nënshkruan kontratë të re me Chelsean (FOTO LAJM) Chelsea ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me qendërmbrojtësin danez, Andreas Christensen për vazhdimin e kontratës d
Formacionet zyrtare: Chelsea – Newcastle Chelsea do të mundohet të rrëmbej fitore edhe në xhiron e 15 të Ligës Premier. Tashmë Antonio Conte ka publikuar form
Trajneri acarohet nga pyetja, godet gazetarin (VIDEO) Humbja 4-0 është e rëndë për çdo trajner. Kjo gjë i ka ndodhur edhe Ove Christensen, teknikut të Randres në Danimarkë. P