999 rezultate për

chris

Humbin jetën modelja shqiptare dhe i dashuri i saj, detajet e aksidentit tragjik (FOTO LAJM) Perfundon tragjiksht perralla e bukur e dashurise mes modeles shqiptare dhe fotografit te njohur. Çifti humbi jeten ne n
Si mundet? Aktorja e famshme e kaloi ditëlindjen me partnerin dhe ish-gruan e tij (FOTO LAJM) Dakota Johnson e festoi ditëlindjen e saj të 30-të me të dashurin e saj Chris Martin dhe ish-gruan e tij Gëyneth Paltroë
Christian Panucci e konfirmon: Jam në bisedime me klubin grek Christian Panucci është gati të udhëtojë drejt Greqisë për të vazhduar atje karrierën e tij, e cila deri tani ka dhuruar
12 këngët e viteve ’90 që nuk vdesin kurrë Asgjë nuk mund ta zëvendësojë muzikën e këngëtarëve si Eminem, Daft Punk, Christina Aguilera dhe shumë të tjerë. Sa herë
Gjendet trupi i pajetë i shkencëtares britanike, njolla gjaku në çarcafët e hotelit dhe një shënim për të dashurin Shkencëtarja britanike e cila ishte zhdukur për disa ditë është gjetur e vdekur në fund të një lugine në ishullin Grek t
Shkencëtarja britanike zhduket në ishullin grek Një shkencëtare britanike është zhdukur pa gjurmë prej ditës së djeshme në ishullin grek Ikaria ku ishte me pushime që p
Christian Eriksen mbetet në Premier League, gati kalimi tek rivalët Christian Eriksen mund të largohet nga Tottenham, por jo nga Premier League. Sikurse raportojnë mediat në ishull, dan
Pas 3 vitesh bashkë, Panucci ndahet nga e dashura Duket se që nga dita që e larguan për rezultate të dobëta nga kombëtarja e futbollit të Shqipërisë, Christian Panucci po
E kapi me gruan, i pret organin gjenital me gërshërë (FOTO LAJM) Një person në Florida u arrestua pasi u përplas në shtëpinë e të dashurit të gruas së tij, duke e lidhur atë me kërcënim
E RËNDË/ Rrëzohet helikopteri, humbin jetën 6 persona Miliarderi i qymyrgurit nga Virxhina Perëndimore, Chris Cline dhe gjashtë persona ët tjerë, humbë jetën pasi helikopter
Kryeministri Haradinaj u prit nga ministri i Brendshëm i Francës, Christophe Castaner Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë vizitës zyrtare në Paris, është pritur nga ministri i Bren
Demi Rose i futet punës pas vdekjes së nënës, pozon me bikini të arta (FOTO LAJM) Demi Rose ka treguar se ka filluar reklamimin e bikineve në bikine të arta…derisa ajo është kthyer në punë pas vdekjes s
Kishin planifikuar dasëm, ndahet befasisht çifti i famshëm Aktori dhe ylli i trilogjisë "Fifty Shades", Dakota Johnson (29) dhe muzikanti Chris Martin (42), u ndanë pas dy vjet da
Këto janë parfumet më të shtrenjtë në botë, nuk do ta besoni çmimin e tyre Imitim ose origjinale, parfumet blihen dhe përdoren nga çdokush. Shumëllojshmëria e tyre ju jep mundësi të gjithëve për
Është 65 vjeçe, por kjo modele ka trupin e një vajze 20 vjeçare (FOTO LAJM) Christie Brinkley është një modele amerikane, e cila shkëlqen që prej viteve '70. Pavarësisht viteve të shumta që kanë k
Kamera e fshehtë me rusen trondit Austrinë Pas skandalit me publikimin e videos, kancelari austriak, Sebastian Kurz pritet ta largojë nga detyra zëvendësin e tij,
Ky person neveriti botën, pas motrës puth edhe të ëmën për klikime në Youtube (FOTO LAJM) Chris Monroe, një djalë nga SHBA, që ka një kanal në Youtube ku bën rrengje me kamera të fshehta, çuditi dhe neveriti me
Juventus në sulm për Eriksen Pas një sezoni të shkuar dëm ku më së shumti dhemb eleminimi nga Champions League, Juventusi tashmë po punon për sezonin
Përplasje e dhunshme në fushë, futbollisti pëson fraktura serioze në sy (VIDEO) Duhej të ishte thjeshtë ndeshja e tij e radhës, por për Dominic Ball përballja me Glasgow Celtic mund të kishte rezultat
Haradinajt i shkojnë në zyrë dy deputetë gjermanë Kryeministri Ramush Haradinaj ditën do ta nisë duke pritur që me mëngjes dy mysafirë të lartë nga Gjermania Janë depu