999 rezultate për

chmerkovskiy

JLo lidhet me një tjetër balerin? (FOTO LAJM) Jennifer Lopez gjithmonë shihet nën shoqërinë e balerinëve dhe këtë herë, ajo është kapur nga paparacët teksa ishte së b
Lopez dhe Chmerkovskiy, miq apo diçka më shumë? (FOTO LAJM) Ndonëse ende mbetet në kuadrin e thashethemeve, dyshohet se Jennifer Lopez e ka kaluar mjaft lehtë ndarjen me Casper Sma