999 rezultate për

chiesa

Pirlo: Chiesa perfekt për idenë tonë të lojës Andrea Pirlo e nisi mjaft mirë aventurën e tij si trajner edhe në Ligën e Kampionëve, pasi Juventusi ia doli të triumfoj
Pas kartonit të kuq, ja sa pezullohet Federico Chiesa Komisioni disiplinor ka marrë vendim që të ndëshkojë Federico Chiesan me një ndeshje pas kartonit të kuq ndaj Crotones.
Ndëshkoi me karton të kuq Chiesan, arbitri italian dërgohet në Serie B Arbitri i ndeshjes Crotone-Juventus, Francesco Fourneau u duartrokit për mënyrën se si ndau drejtësinë. Ai ndëshkoj m
Chiesa regjistron rekord negativ në Serie A Federico Chiesa ka debutuar sot me fanellën e Juventus në Serie A. I transferuari nga Fiorentina, Chiesa, gjeti hapës
Juventusi zgjodhi Chiesën para Aouar Skuadra nga Torino, Juventus, ishin skuadër mjaft aktive gjatë merkatos së verës. Ata lidheshin edhe me transferimin e H
Federico Chiesa mund të debutojë ndaj Crotones me fanellën e Juventusit Federico Chiesea mund të bëjë debutimin për Juventusin të shtunën kundër Crotones, ndërsa Paulo Dybala thuhet se është n
Pas 5 transfertave, ky do të jetë formacioni i frikshëm i Juventusit (FOTO LAJM) Juventus ishte njëra nga skuadrat më aktive në merkaton e verrës duke siguruar disa goditje të mëdha. Bardhezinjtë tr
Chiesa krijon "furtunë" te Fiorentina, shpërthen drejtori sportiv: Hoqëm një barrë, shiriti i kapitenit ishte gabim Juventusi siguroi një nga xhevahirët e Serisë A në ditën e fundit të merkatos, duke bërë goditjen e radhës me një talent
Juventusi publikon listën Champions, mbetet jashtë mesfushori Pas tregut të transferimeve, Juventus është gati të përqendrohet përsëri në kampionat. Në Serie A dhe në Champions Le
ZYRTARE/ Chiesa është lojtar i Juventusit Juventusi ka zyrtarizuar afrimin më të ri, duke kompletuar huazimin e Federico Chiesa. Anësori i Fiorentinës është hu
Chiesa te Juventusi, Douglas Costa drejt Bayern Munchen Sot pritet zyrtarizimi i Douglas Costa te Bayern Munich. Anësori brazilian, Douglas Costa, me shumë gjasë do të rikth
Orët e fundit të merkatos, Juventusi transferon Chiesan për 50 milion euro Federico Chiesa do të jetë lojtar i Juventus. Anëtari i kombëtares së Italisë dhe skuadrës së Fiorentinës, Federico C
Chiesa në Torino, Douglas Costa rikthehet te Bayern Dagllas Kosta kthehet te Bajerni pas 3 vitesh. Futbollisti brazilian do të luajë këtë sezon te kampionët e Europës në fo
Chiesa afër Juventusin, Fiorentina nuk humb kohë për të gjetur zëvendësuesin Federico Chiesa mund të jetë një nga lëvizjet më të mëdha këtë afat kalimtar në Serie A. Reprezentuesi italian mund t
E BUJSHME/ Juventus pranë Chiesa, zbulohet formula e transferimit Për Federico Chiesën janë ditët e fundit me fanellën e Fiorentinës. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, futboll
Chiesa afrohet përsëri me Juventusin, kjo është formula Për Federico Chiesën janë ditët e fundit me fanellën e Fiorentinës. Siç shkruan shtypi Italian, lojtari, pas humbjes me
Maldini flet rreth merkatos: Nuk ekzistojnë negociata për Chiesën Orët e fundit është folur shumë për një përfshije të bujshme të Milanit në garën për të marrë talentin e Fiorentinës, Fe
Sancho opsion i pamundur, Man.United rikthen interesin për Chiesan Manchester United ka kthyer vëmendjen kah Federico Chiesa. Së fundmi është raportuar nga ‘Bild’ se Jadon Sancho do të
Arrihet marrëveshja, Chiesa drejt Manchester United Sipas raportimeve të mediave angleze, Manchester United ka arritur akordin me Fiorentinën për të blerë kartonin e talent
Marotta tregon gjithçka pa doreza rreth merkatos së Interit Administratori i deleguar i Interit, Beppe Marota, duke folur për mediet italiane ka prekur një temë të nxehtë, atë të t