999 rezultate për

chiellini

U dëmtua ndaj Portos, mësohet sa do të mungojë Chiellini Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini dhe Rodrigo Bentacur kanë bërë testimet dhe qendërmbrojtësi rrezikon të mungoj
Ulërimat e Rrahmanit, zbulohen fjalët e Chiellinit (VIDEO) Napoli arriti që të fitonte ndaj Juventusit në shifrat 1-0 falë penalltisë së fituar nga Amir Rrahmani. Ky i fundit
Nuk donte ta tradhtonte Livornon, Chiellini tregon si e refuzoi Arsenalin Giorgio Chiellini është njëri nga mbrojtësit më të mirë në botë prej vitesh. Mbrojtësi italian ka më shumë se 15 vite
Rrëfehet Chiellini, flet për rivalitetin me Zlatanin dhe Van Dijk Giorgio Chiellini së fundmi ka thënë se ai nuk ka kualitetet e Virgil Van Dijk ose qendërmbrojtësit tjetër, Sergio Ramos
LISTA/ Këto janë futbollistët e grumbulluar nga Pirlo për sfidën me Interin Juventusi dhe Interi do përballen sot (e martë), e vlefshme për gjysmëfinalen e parë të Ligës së Kampionëve. Dy skuad
Formacionet zyrtare: Juventus-Napoli Juventusi do të përballet me Napolin për finalen e Superkupës së Italisë, që zhvillohet në "Mapei Stadium". Torinezët
Formacionet zyrtare, Inter-Juve N orën 20:45 n San Siro luhet derbi i Serie A mes Interit dhe Juventusit. Të dyja ekipet luftojnë për titullin. F
Chiellini: Ndeshja ndaj Interit nuk është vendimtare Kapiteni i Juventusit, Giorgio Chiellini ka thënë se ndeshja ndaj rivalit Interit në Seria A në vikend do jetë e rëndësi
"Jam frymëzuar nga Chiellini, kundër Ronaldos dita më e mirë e jetës sime" Në këto ditë të fundit të vitit 2020, shumë njerëz të famshëm dhe futbollistë po u japin mundësi tifozëve të tyre të bëj
Formacionet e mundshme të derbit, Juventus-Torino (FOTO LAJM) Juventus luan të shtunën në orën 18:00 në shtëpi derbin ndaj Torinos. Bardhezinjtë kërkojnë fitoren pas barazimit zhg
Juventusit nuk i ndahen telashet, lëndohet sërish mbrojtësi kryesor Giorgo Chiellini ka shfaqur prapë probleme muskulore, duke mos mundur të vazhdoj stërvitjen e sotme para sfidës së Champ
Formacionet zyrtare, Ferencvaros-Juventus Juventus do të luajë në transfertë ndaj Ferencvaros. Bardhezinjtë do të kërkojnë fitoren pas humbjes një javë më parë nd
Lajm i mirë, ja kur rikthehet Chiellini Pas humbjes 0-2 ndaj Barcelonës në “Allianz Stadium”, Andrea Pirlo ka marrë një lajm të mirë nga infermieria, pasi kapit
U dëmtua në Champions, ja sa do të mungojë Chiellini Xhorxho Kielini nuk mundi ta shijonte dot në fushën e lojës atë fitore të Juventusit kundër Dinamos së Kievit në ndeshje
Dëmtohet Chiellini, braktis ndeshjen Aventura e këtij sezoni në Ligën e Kampioneve për kapitenin Xhorxho Kielini pësoi goditjen e papritur në sfidën me Dinam
Ronaldo i infektuar me koronavirus, Chiellini tregon për gjendjen shëndetësore Mbrojtësi i Juventusit dhe Italisë, Giorgio Chiellini, ka thënë se Cristiano Ronaldo edhe pse është infektuar me koronav
Chiellini tregon gjendjen e Ronaldos pas infektimit me Covid-19 Giorgio Chiellini ka reaguar pas infektimit të Cristiano Ronaldos me coronavirus. Pas këtij lajmi, edhe kapiteni i Zo
Kumbulla: Ju tregoj çfarë më tha Chiellini për kalimin te Roma Pas grumbullimet me Kombëtaren, mbrojtësi Marash Kumbulla është shprehur se nuk e di nëse do luajë në dy ndeshjet e ardh
"Nuk na tremb askush", Chiellini karikon Juventusin Kapiteni i Juventusit, Xhorxho Kielini, është prezantuar dje në mikrofonat e rrjetit “Sky Sport” për të treguar ndjesitë
Suarez te Juventus? flet Chiellini Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, i njohur për atë zënkën e famshme me Luis Suarezin kur uruguaiani e kafshoi,